ME-TIME MUST HAVES

in polish •  last year 

Stresujący dzień, tydzień, miesiąc, a może rok. Każdemu czasem przyda się chwila dla siebie. Ja osobiście w ramach relaksu lubię zrobić sobie domowe spa. Oto lista rzeczy, których nie może w nim zabraknąć:

 1. HERBATA, KSIĄŻKA I KOC
  Napar ziołowy o pięknym zapachu i jeszcze lepszym smaku pozwala oprzeć się wygodnie, przykryć kocykiem i zagłębić w lekturze. Dzięki tej choć na chwilę uciekniemy to innego, być może lepszego świata.
  46903-Warm-And-Cozy-.jpg

 2. ŚWIECZKI
  Nie wyobrażam sobie relaksacyjnej kąpieli bez świeczek o woni jabłka i cynamonu wokół siebie. Jeśli w pomieszczeniu światło pochodzi tylko z nich, zostaje tylko przymrużyć oczy i napawać się ulubionym zapachem.
  large.jpg

 3. PEELING DO CIAŁA, MASECZKI ITD.
  Każdemu przyda się czasem odnowa. Zarówno wewnętrzna jak i wewnętrzna. Dlatego dobrze kupić sobie jakiś miły peeling do ciała, odżywić włosy i nałożyć maseczkę na twarz. A potem przez 15 minut tylko leżeć i czekać, aż nasza skóra przejdzie proces odnowienia.
  pobrane (1).jpg

 4. MUZYKA
  Nie żeby coś, ale mimo, że wymieniłam ją jako ostatnią, to wydaje mi się najważniejsza. Pozwala odstresować się nie tylko wieczorem w domku, ale i w podróży, szkole/pracy, czy na ulicy. Kiedy słuchamy ulubionych piosenek, skupiamy się praktycznie tylko na nich, co sprzyja wyluzowaniu się.
  pobrane.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @iskierka! You have received a vote as a way to thank you for supporting my program.

świetny artykuł! ja w stresujących chwilach lubię zjeść coś smacznego, ale dobrze że tego nie ma na Twojej liście - bo to niezdrowe :)