Cebularz lubelski
Nie jestem jakimś miłośnikiem gotowania, ale raz w tygodniu staram się zrobić dla mojej rodziny coś extra! 👪
Mam ostatnio sporo stresu 🙉 , więc chwila spędzona w kuchni na czymś więcej niż odgrzewanie jest bardzo relaksująca 🍳
Dziś zrobiłem cebularze lubelskie — w sumie nie wiem skąd ten pomysł w mojej głowie, bo nigdy tej potrawy nie jadłem (cebularze lubelskie są z makiem!)
Wyszły zaskakująco dobrze! 👌
Zachęcam do spróbowania samemu. Korzystałem z tego przepisu: ➨ https://goo.gl/mWpkQt
Ahh studiuje w Lublinie i taki cebularzyk to jest to :)