Kto wygrywa wszystko? Tomaszysko!

in polish •  9 months ago 

Pierwsze dni sezonu nie były dla niego łatwe. Kiedy inni gracze zdobywali pierwsze punkty, on znajdował się na jednych z ostatnich miejsc tabeli. Wtedy mogło wydawać się, że nie ma już szans na zwycięstwo. Jednak umiejętności i regularna gra pozwoliły mu odrobić straty i ostatecznie zająć pierwsze miejsce w Lidze! Tak właśnie wyglądała droga Tomaszyska do zostania mistrzem w drugim sezonie.

Czołówka była wyrównana i do końca nie mogliśmy być pewni, kto zwycięży. Jednak jasne było, że o podium wraz z Tomaszyskiem walczą jeszcze tylko jakubp i Mapa. Ostatecznie to jakubp zajął drugie miejsce, potwierdzając, że bycie rewelacją poprzedniego sezonu nie było przypadkowe. Trzecie miejsce to dobry wynik, ale nie jesteśmy pewni, czy możne być z niego zadowolona Mapa, która nie dała rady obronić tytułu.

Udany sezon zaliczyła kaamciaa, która mogła być do końca pewna 4 miejsca, ze względu na sporą przewagę nad patrycjuszem i rico. Warto zaznaczyć, że patrycjusz w ciągu ostatnich godzin wyprzedził rico, dzięki czemu kończy sezon na 5 miejscu.

Największym zaskoczeniem jest praktycznie całkowite odpuszczenie gry przez Marcina Tytana. Gracz ten w dobrym stylu został wicemistrzem poprzedniego sezonu. Tym razem zdobył tylko 34 punkty i zajął dopiero 12 miejsce.

Najlepszym z nowych graczy pierwszej Ligi jest ripierz. Ostatecznie kończy sezon w środku tabeli.

Nowy sezon już trwa. Pożegnali się z 1 Ligą johnson, ArcymagBiznesu, Madzia24 oraz rgb. Czyli tylko jeden z beniaminków spadł do 2 Ligi. To tym lepsza wiadomość dla graczy, którzy właśnie awansowali, a są nimi malutki, Magdalena, guru i Martin. 

Wszystkim graczom życzymy powodzenia w 3 sezonie. Za kolejne 2 tygodnie wyłonimy nowego mistrza. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem, spróbuj powalczyć o awans do 1 Ligi w nowym sezonie. Pobierz i zagraj w naszą grę na Androida tutaj.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!