Newsy "Black Widow" ma nową datę premiery, nadchodzi 2 sezon "Beastars" i W lesie dziś nie zaśnie nikt" trafi na Netflixa

in #polish2 years ago

https://www.ppe.pl/news/143785/czarna-wdowa-zalicza-opoznienie-marvel-black-widow.html

"Czarna Wdowa" została przesunięta, jeszcze nie wiemy jaki jest nowy termin. Nie wydaje mi się by Marvel zdecydował się na umieszczenie tego filmu w swojej ofercie streamingowej, ale jeśli pandemia potrwa dłużej, to pewnie nie będą mieli wyjścia, jak zaryzykować i wrzucić film na Disney+. Czemu nie wierzę w to (przynajmniej na dzisiejszy dzień)? Bo Disney sporo straci na piractwie ze względu na to, że ich usługa nie jest jeszcze dostępna na dostatecznie wielu rynkach. Jasne, jak zauważył Komiksomaniak na jednym filmiku NapisówKońcowych, Polska i podobne przypadki do naszego kraju, nie dają same z siebie dużych zysków i gdyby to się tyczyło kilku rynów, jak np. Czechy, Polska, Węgry, Ukraina, to korporacja Myszki Miki mogłaby położyć na nas laskę. Raczej jednak tego nie zrobią, bo jak mówi stare przysłowie - "I Herkules dupa, kiedy wrogów kupa". Albo w wersji dla fanów "Wiedźmina" - Emhyr dwa razy rozwalił sobie głupi ryj o kilkanaście drobnych krajów północy, które normalnie nie stanowiłyby wyzwania, ale zebrane do kupy już coś tam znaczą.

Sytuacja będzie natomiast inna, jeśli kina w USA i Europie będą nadal zamknięte i nic nie będzie wskazywało na to, że w najbliższym czasie sytuacja się poprawi. Wówczas będzie to całkiem prawdopodobna opcja. Blockbustery mimo wszystko nie odczują tego spadku tak bardzo, bo ciągle warto chodzić na te filmy do kina. Jak pokazało wiele przykładów z zeszłego roku i nie tylko, jeśli produkcja nie wygląda naprawdę efektownie, nie jest znaną marką lub nie jest wypchana akcją i znanymi mordkami, to zwykle nie radzi sobie za dobrze w box-office. No ale twory z mniejszym/średnim budżetem bez problemu się odnajdą na streamingu i kto wie, być może nawet na tym zyskają.

No i tak jak już pisałem, uznałem koronawirusa za zagrożenie na poziomie eboli i innych tego typu wirusów, a prawdziwe skutki tej pandemii dopiero zobaczymy. Mam nadzieję, że Wy i Wasi bliscy nie pracują na stanowiskach, które dostały w tyłek. Albo dopiero dostaną, bo jak już się u nas to ustabilizuje, jak w Chinach, to czeka nas druga fala. Być może jeszcze gorsza ze względu na bezrobocie, które na pewno wzrośnie (a na pewno w branży kinowej, gastronomicznej, pewnie turystycznej) i brak kasy.

A skoro mowa o streamingu i kolanowirusie, ze względu na pandemię i zamknięte kina, to pierwszy polski slasher pt. "W lesie dziś nie zaśnie nikt" trafi bezpośrednio na streaming. Netflix jeszcze nie ogłosił kiedy, więc stay tuned, postaram się informować na bieżąco :). Swoją drogą, ten plakat tak bezczelnie zarąbany z serialu "Stranger Things" xDDD. Pewnie w Netfliksie mają bekę z tego powodu.

https://naekranie.pl/aktualnosci/w-lesie-dzis-nie-zasnie-nikt-na-netflixie-wszystko-przez-koronawirusa-1584689460?fbclid=IwAR3DSBLu4cR4HgL4AP6p-YLWokJzZwqTUgoyDBvOGcE4avtgPq653XZ42qI

No i choć jedna pozytywna informacja na koniec - "Beastars" oficjalnie dostaje drugi sezon. Było to w sumie do przewidzenia, ale zawsze miło dostać potwierdzenie z góry. Miejm nadzieję, że będzie więcej odcinków, bo te 12 za szybko minęło :<.

Poza tym przypominam, że manga powoli zmierza ku końcowi. Nie czytam jej, nie wiem ile chapterów pokrył pierwszy sezon, ale obstawiam, że będziemy mieli ze 3 sezony.

https://www.facebook.com/pkjd818/photos/a.1467166980022975/3636516039754714/?type=3&theater

https://www.monstersandcritics.com/anime/beastars-manga-ending-creator-paru-itagaki-volume-20/

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.040
BTC 29288.91
ETH 1967.50
USDT 1.00
SBD 2.44