You are viewing a single comment's thread from:

RE: Nazywam się Dawid Wnukowski...

in #polish6 years ago

Cześć. Miło mi Cię powitać w polskiej społeczności. Mamy tu kilka osób związanych z tworzeniem różnych gier. Teoretycznie możesz połączyć tworzenie gier i Steem tworząc grę w ekosystemie Steem np https://steemmonsters.com/.

Jeśli chciałbyś, żeby twoje posty wyglądały bardziej jak blog, to tu możesz opublikować w sieci Steem posty, które pod adresem dblog będą wyświetlały się jak blog.

Sort:  

Dzięki wielkie za informacje!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59954.55
ETH 1574.59
USDT 1.00
SBD 0.42