You are viewing a single comment's thread from:
RE: Kaseta z komuni
Może dlatego taki krótki. Ja to odbieram jako parodie na inne bezsensowne teksty. Choć też najmniej mi podchodzi.
Może dlatego taki krótki. Ja to odbieram jako parodie na inne bezsensowne teksty. Choć też najmniej mi podchodzi.