11 listopada 2009steemCreated with Sketch.

in #polish7 years ago

Przeglądając wczoraj YouTube'a trafiłem na zapis koncertu z okazji Święta Niepodległości sprzed 10 lat. Odbył się on w Bielsku-Białej w Galerii Wzgórze. Wiele się zmieniło od tamtego czasu. Skład już nie ten sam. Nawet "Herby" inaczej śpiewamy. Panta rhei...

1. Herby

2. Sztandary polskie w Kremlu

3. Skazani na śmierć

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 60221.23
ETH 1581.59
USDT 1.00
SBD 0.42