100 lat temu na Śląsku...
100 lot tymu (16/17 VIII 1919) ślónskie karlusy chyciły za giwery i poszły siy prać za Polska...
Cóż, wtedy się nie udało, ale do trzech razy sztuka.
90 lat później wpadł mi do głowy pomysł, aby nagrać muzyczny projekt poświęcony powstaniom śląskim. Projekt 1921. Początkowo miał to być "konceptalbum", spójny w narracji i formie. Ostatecznie jednak stanęło na projekcie otwartym, w ramach którego każdy mógł (i wciąż może) nagrać kawałek. Obecnie ich liczba wynosi 3.
Świetne wałki!
Choć w mojej rodzinie panuje zupełnie inna wersja powstań, to trzeba docenić kunszt.
Nie używasz #tunes?
Użyłem ostatnio ale nic nie dostałem. Następnym razem spróbuje.
masz jeden post z tym tagiem (0.91 TUNES)
jestem w trakcie przenoszenia tych tokenów na specjalne konto, wkrótce VP będzie dużo większa
edit: pamiętaj że mając wolne miejsce, do każdego postu zawsze można dodać #marlians #palnet (@fundacja ?) a zarobione tokeny zamieniać na Steem, jeżeli nie chcesz stake'ować
A, to może za wcześnie sprawdziłem. I pojawiło się to z jakimś opóźnieniem.