Lecę jutro do USAsteemCreated with Sketch.

in polish •  2 years ago 

Trochę czasu mnie nie było na steemit, bo musiałem pozałatwiać kilka spraw i miałem mało czasu. Musiałem zrobić kilka rzeczy przed moim wyjazdem wakacyjnym, w który wyruszam już jutro.

IMG_20170829_201149.jpg

Lecę do USA

Jutro lecę z żoną do USA. Ogólnie cała wypad wakacyjny będzie trwał jakoś około 3 tygodni. Pierwszy tydzień spędzimy w Nowym Jorku, resztę wyjazdu będziemy podróżować po kilku miastach USA i Cancun w Meksyku.

Gdzie będziemy

Tak jak już pisałem, zaczynamy od Nowego Jorku, później będziemy zwiedzać jeszcze m.in Waszyngton, Miami a na koniec lecimy do Cancun.

Relacja na Steemit

Ciężko mi powiedzieć jak będzie z czasem i dostępnością internetu, ale mam nadzieje, że będę w stanie tworzyć jakieś wpisy z fotkami i krótkimi opisami za pomocą telefonu. Jeżeli nie uda się relacjonować wyjazdu na bieżąco to postaram się stworzyć relację po powrocie.

Prawie 100$

Co do mojego celu to udało mi się zebrać już prawie 100$ na mój wymarzony samochód. Całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że nic nie wpłacałem steemit na moje konto.

rendersteemit.png

Jak chcecie być na bieżąco z moim celem i wyjazdem to zapraszam do followania @gustoo

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Powodzenia i udanej podrozy! Stany sa calkiem fajnym miejscem na wyjazdy! Uwazajcie w Miami na pogode, nie jest ona tam teraz zbyt laskawa (temperaturowo i huraganowo..)

No ciekawy jestem Miami i tego klimatu :)

Ile pieniędzy (mniej więcej) trzeba przygotować żeby fajnie zwiedzić Stany w dwie osoby?

Ciężko powiedzieć, bo jeszcze na dobrą sprawę nie wiemy ile wydamy. Myślę, że 5-6k na głowę, z tym że zobaczymy bardzo małą część USA. Lot kupiliśmy stosunkowo tanio, bo 1600 w obie strony na głowę.

Czekam na relację! Powodzenia!

Super, postaram się dostarczać posty w miarę na bieżąco :)

Postawić stopę na amerykańskiej ziemi. Moje priorytetowe Uber marzenie. Kiedyś się uda... Póki co czekam na Twoją relację, nie oszczędzaj na fotkach :)

  ·  2 years ago (edited)

Fotek będzie dużo, miejsce na karcie już przygotowane :)

Powodzenia w realizacji celu i w podróży! Czekamy na relację, my też mamy nadzieję że uda nam się tam kiedyś dotrzeć. Długo przygotowywaliście się do tej podróży?

Hmm raczej nie, tzn. kilka miesięcy temu kupiliśmy bilety, ogarnęlismy noclegi (booking, airbnb) i tyle :p

Mieszkam blisko Union Square, moze sie spotkamy?

Ciężko mi powiedzieć jak będziemy stać z czasem, ale jakby co to się odezwę

Zakładam, że z Nowego Jorku na Florydę samolotem?

Tak, tak

Cudownej, udanej podrozy :)

Dzięki