Ankieta na projekt inżynierski związany z odnajdowaniem przedmiotów

in polish •  11 months ago  (edited)


Cześć,
jako, że jestem jeszcze studentem i robię projekt inżynierski, to standardowo potrzebuję przeprowadzić ankietę oceniającą zachowania użytkowników w konkretnych sytuacjach w celach wywiadowczych :D (Co to byłby za projekt bez ankiety)

Link do ankiety: https://goo.gl/VcwX8s

W naszym projekcie zależy nam na sytuacji, gdzie ludzie gubią pewien obiekt i potem jak zachowują się, jak go szukają, kogo powiadamiają. Nasz projekt ma w teorii ułatwić poszukiwanie właśnie takich zgubionych obiektów.

Więc jeżeli masz kilka minut, to proszę ciebie o wypełnienie ankiety.

Dodatkowo, na zachętę przeznaczę 0.5 SBD (od osoby) dla pierwszych 15 osób za wypełnienie ankiety. Wtedy wystarczy, że napiszecie swój nick w ankiecie i tutaj w komentarzu, żeby nie było, że oszukuję :D

A jeżeli ktoś chce po prostu wypełnić anonimowo, to po prostu wypełnia tylko te pola co są wymagane i tyle.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zrobione. Życzę powodzenia w pracy nad projektem. :D
Również potwierdzam, mając odpalona lokalizację w tel. , przynajmniej na androidach, bez problemu lokalizujemy go z dowolnego komputera, korzystając z google. Jest też wiele innych narzędzi, bez lokalizacji można zablokować urządzenie i pozwolić na wykonanie połączeń, tylko na wskazany przez siebie nr. lub spowodować, że będzie on dzwonił na max. głośnością, nawet jak jest wyciszony.

Ankieta wypełniona. Powodzenia w projekcie.
Wskazówka dla osób, które obawiają się zgubienia swojego smartfona - Android umożliwia wpisanie swojego tekstu na ekran blokady - można podać tam swój adres e-mail. Dodatkowo cześć telefonów (np. SONY) umożliwia zdalną lokalizację telefonu przez jego właściciela.

W ankiecie zaznaczyłam, że znalazłam portfel. Dodam, że z kompletem dokumentów w środku, więc odnalezienie właściciela było bardzo łatwe.

Testing