Oczyszczanie Wodorowe Hydroimpact Gdańsk Piękna Skóra

in polish •  9 months ago

Najnowszy model Hydroimpact trafił do Gdańska. #OczyszczanieWodorowe innowacyjnie wprowadził gabinet Piękna Skóra przy ulicy Bergiela 4A .
.
http://pieknaskora.com/
IMG_9045 (2).JPG
.
Jesteśmy niezwykle dumni, że ekspertka o tak ogromnym doświadczeniu w kosmetologii, w pracy z cerą i skórą twarzy, doceniła możliwości technologii wodorowej. Jesteśmy przekonani, że aparatura trafiła w naprawdę odpowiednie ręce, które zadbają o zdrowie cery kobiet w Gdańsku i okolicach.
.
🌿 💦 🌿 💦 🌿 💦 🌿 💦 🌿 💦 🌿 💦 🌿 💦 🌿 💦 🌿
.
IMG_9030 (2).JPG
Oczyszczanie wodorowe działa pęcherzykami wodoru jak ultraprecyzyjny peeling, pozwala usunąć najdrobniejsze zanieczyszczenia z wszelkich zagłębień skóry, oczyścić pory skóry i pozbyć się martwego naskórka. Dodatkową zaletą jest niwelowanie wolnych rodników w skórze na poziomie komórkowym, co przekłada się na przywrócenie skórze jej naturalnego zdrowia, poprawę nawodnienia, leczenie stanów zapalnych i przywrócenie jędrności i dobrego wyglądu. . . Oferuj zabiegi jakości premium w swoim mieście.
.
Zadzwoń do nas 696186963 lub napisz [email protected], a prześlemy Ci szczegółowy katalog dotyczący HYDROIMPACT i wszystkie informacje jakich potrzebujesz.
.
#Gdansk #Hydroimpact #kosmetologia #kosmetyka #kosmetolog #kobieta #zdrowie #cera #oczyszczanietwarzy #AntiAgeing #SlowBeauty #SkinRex #GancMed

IMG_9049 (2).JPG

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.youtube.com/watch?v=l7KlbLqm6Xk