Piłkarze opłacani w krypto? Tak, ale na ...Giblartarze!

in #polish3 years ago

Półamatorski klub piłkarski Gibraltar United F.C. ogłosił, iż od przyszłego sezonu zamierza płacić swoim piłkarzom w...kryptowalutach! Wiadomość tą podał sam właściciel klubu - Pablo Dan, który jest zwolennikiem cyfrowych walut i zadeklarowanym inwestorem. Jest to precedens w świecie sportu i finansów więc powyższy news wywołał spore poruszenie w środowisku. Jak wiadomo Bitcoin czy inne kryptowaluty mają, w porównaniu do walut FIAT, dość nieregularne wartości w małym odstępie czasowym, a więc w ciągu jednego dnia mogą zdrożeć/stanieć kilka czy kilkanaście %. Już samo to jest swego rodzaju kontrowersją, bo jak wiadomo, w półamatorskich klubach nie płaci się tyle, co w pełni profesjonalnych ekipach, a więc pieniądze zarobione np.: w GU F.C. mają zupełnie inne znaczenie w domowym budżecie niż np.: pensja Cristiano Ronaldo czy Messiego (oni zarabiają krocie na samych kontraktach reklamowych). Co na to sami zawodnicy z gibraltarskiego klubu? Jak na razie nie wiadomo, ale w szatni może rozgorzeć ciekawa debata zwolenników i przeciwników pomysłu prezesa Dana. Płaca miała by być realizowana w Quantocoin'ach, a więc kryptowalucie, która w tym roku przeszła z fazy ICO do fazy dystrybucji (ilość określa się na 70 mln tokenów). Quantocoiny mają zapewnić łatwość w płaceniu za codzienne zakupy za pomocą smartfona, który będzie naszym "przenośnym bankiem". Co z tego wszystkiego wyjdzie? Czas pokaże... Faza dystrybucji ma potrwać 10 miesięcy (aż do kwietnia 2019r ). Więcej danych w tabeli poniżej:
QNT.png

Sort:  

Good evening
Who owns an account in steemit and has a rank of 30 or more:

He can win from $ 10 to $ 160 in a very simple way 👉
in which 100% profit on the assignment
Immediate withdrawal
Brothers who have accounts in Steam
Download the wallet through the link below (link transfer)
https://steem-byteball.org/#F6QNE3HVPLLNPMTJUYJP5E5652XFNYUB
-Continue with me to explain the steps in detail and I will give you an idea to double the profit, God willing, succeed with us.
Anyone who does not have an account in Steam will be a little impatient. I will try to see if I can find a quick solution to get everyone to rank 30 and then tell you.
Who has an account in Steam Connect with me 😉