Sort:  

Jeżeli będziesz pisał po polsku, lub dwujęzycznie to możesz używać #polish jak najbardziej. Tag #pl-artykuly ma w zasadzie tylko jedno ograniczenie, tekst musi mieć conajmniej 200 słów, co w przypadku recenzji nie powinno być problemem. Jeżeli decydujesz się na wyrażenie własnej opinii na temat produkcji filmowej, to wyrażasz jakieś emocje, w związku z tym polecam #pl-emocjonalnie.
Generalnie przyjęło się, że polskie tagi mają przedrostek #pl-, więc jeżeli użyjesz samego #filmy to może to przejść bez echa.
Pełną listę tagów używanych przez polskich twórców znajdziesz tu https://steemweb.pl/tags warto tam wejść, bo oprócz tagów jest wiele ciekawych informacji dla nowych użytkowników.
Powodzenia.

Jeszcze pytanie mam. Piszecie także o busy w poradniku. Czy dla społeczności ma to znaczenie czy używam portalu busy czy steemit?

Nie ma to znaczenia :) Wybierz nakładkę, która Ci po prostu bardziej odpowiada. Jeśli opublikujesz coś przez busy, to ludzie korzystający ze steemit też go zobaczą i na odwrót.

Ja i tak korzystam z obu tych portali, ponieważ do niektórych rzeczy steemit wydaje mi się bardziej intuicyjny, a do innych busy jest dla mnie łatwiejszy w obsłudze.

Z punktu widzenia społeczności to nie ma żadnego znaczenia, którego portalu używasz. Post opublikowany na Steemit.com będzie widoczny na busy.org i vice versa.
Jedyna różnica to, że publikując przez busy i gdy użyjesz tagu #busy możesz liczyć na upvote od busy, co w przypadku początkujących użytkowników może być zachętą do dalszego tworzenia. Bo nie oszukujmy się nawet najbardziej altruistyczny twórca liczy na chociażby minimalne wynagrodzenie za swoją pracę.

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.16
JST 0.029
BTC 76361.02
ETH 2691.91
USDT 1.00
SBD 2.44