Plany na rok 2019 - Raport 6

in polish •  last month

Wreszcie powoli zaczyna pojawiać się wiosenna pogoda! :)

Ostatnio zacząłem się zastanawiać jak wrócić na dietę, słaba motywacja i w ogóle. Ale jako doświadczenie spróbuję przejść na dietę + zastosować intermitting fasting czyli 16h głodówkę, która powinna spotęgować odchudzanie (w sumie poprawić). Do odważnych świat należy ... Chętnie przekonam się ile da się zrzucić w dwa tygodnie, bo jednak zacząłem powoli wracać do wagi, do której nie chciałbym wracać :)

Eurogąbki

Cała para idzie w parę. Tak więc mam moc równą 4449.643 ... prawie 4450 Steemów wow. Mam więc wzrost o 163.896 steemów w ciągu 2 tygodni, co w sumie oznaczałoby, że do końca roku powinno się plan 10 000 Steemów posiadać - zrealizować. Wiadomo, wszystko tutaj jest przewrotne, więc zobaczymy jak będzie :)

Jest to ciekawe, bo w ostatnim raporcie wynikało, że nie uda się spełnić planu do 2020 roku. Steem zmienny jest :)

Projekty

Aktualnie większość "pary" szła w SteemDera, który udało się wydać w wersji międzynarodowej. Na razie skupiamy się na promocji i przy okazji naprawie drobnych błędów (tak więc jestem zadowolony, że nic się nie pali). Największy problem naturalnie jest z reklamą, która na Steem kosztuje bardzo dużo tokenów, a tak sobie działa.

To spora wada Steem, że promować się możesz tylko na Steem w porównaniu do innych kryptowalut, w których pole manewru masz znacznie większe.

Oczywiście zapraszamy na https://steemder.com

Alternatywnie udało się do DGameShop dodać obsługę kryptowaluty ARK i Bitcoin (Lightning Network), liczę, że się zepnie to do kwietnia z premierą ;)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

!tipuvote 0.3

·

Dziękuję!

This post is supported by $0.18 @tipU upvote funded by @grecki-bazar-ewy :)
@tipU voting service instant upvotes | For investors.

Ścigamy się kto pierwszy do 10k SP? :D

·

No to cóż, wąchaj moje spaliny xD

·
·

Ty chyba nie wiesz ile mam w kartach :>

·
·
·

Ty chyba nie wiesz ile mam w boosterach i kartach :>