Bitcoin Q&A Separacja pieniędzy od władzy

in polish •  4 months ago 

Andreas Antonopoulos to wspaniały mówca Bitcoinowy - na jego wykłady przychodzą tysiące ludzi z różnych branż by go posłuchać, a także by czegoś się nauczyć i zadać własne pytania. Jego wykłady na temat kryptowalut są znane na całym świecie, głównie z powodu używania prostego języka i jasnych porównań, które mogą być zrozumiane nawet przez dzieci.

Jako, że podjąłem się tłumaczeń tzw. Question and Answer czyli "Pytania i odpowiedzi" to dzisiaj trafi filmik Andreasa Antonopoluosa odpowiadający na pytanie "Co z przestępcami wykorzystującymi kryptowaluty?". Serdecznie zapraszam!

Media nas straszą tym, że kryptowaluty służą do prania brudnych pieniędzy czy kupowania narkotyków. Prawda jest jednak zupełnie inna. Przestępcy to ludzie działający w dziedzinie z wysokim ryzykiem, więc są to osoby inwestujące w technologie, które pozwalają im zdobyć przewagę nad innymi (np. policjantami).

Dla przykładu przestępca w butach mógł szybciej uciec przed policjantem, który butów nie miał. Tak samo z innymi dziedzinami - np. motoryzacją.

Państwa chcą nałożyć kaganiec na kryptowaluty z powodu przestępczości, a to fiaty są akceptowanym przez przestępców często środkiem pieniężnym. Więc jak to jest? Czy nakładanie cenzury państwowej na technologie jest dobrą czy złą cechą? O tym dowiecie się z najnowszego materiału Andreasa Antonopoulosa.

Oczywiście włączcie napisy! :)

Zachęcam przy okazji tego materiału do składania dotacji:

Bitcoin:37X3wakVYG1L22g4c7fePzxfj4apxW8MkB
Lightning Network: https://tippin.me/@fervi36341408
Steem:@fervi

I zachęcam do subskrypcji naszego kanału Youtubowego Many More.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jeśli przejmujesz kontrolę nad systemem monetarnym w celu zwalczania przestępczości, stajesz się największym przestępcą.
Bardzo ważne zdanie!

Dzięki :D A no, kluczowe w dzisiejszym świecie