You are viewing a single comment's thread from:

RE: Wybierasz się na wakacje do Hiszpanii?

in #polish7 years ago

Haha myślę, że wielu Polaków nie ogarnia jeszcze, że niestety ale Hiszpanie tylko w swoim języku szprechają :p a na przyszłość ogólnie jedzenie to LA COMIDA, a kolacja LA CENA, ale widzę, że i tak sobie dobrze poradziliście ;)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 58423.66
USDT 1.00
ETH 1523.07
SBD 0.42