Jakie śniadanie?

in polish •  8 months ago 

Śniadanie zawsze mówili "Wielcy":) najważniejsze i trudno się z tym nie zgodzić . Ja nazywam to pierwszy posiłek dnia:) ,bo pory ,kiedy jemy pierwszy posiłek są różne i zależą od wielu czynników. Jest wiele teorii ,kiedy powinno jeść się pierwszy posiłek .Nie zamierzam się spierać ,bo uważam ,że schematów jest wiele a ja nie lubię schematów:) Uważam ,że nie ma jednej recepty dla Wszystkich ,albo inaczej recepty są ,ale nie działają dla wszystkich:) Warto słuchać się siebie ,swojego organizmu i budować swoje schematy , nie trzymać się kurczowo wszystkich "trendów jedzeniowych " . Umiar wydaje się złotą zasadą ,schematem ,ale szaleństwo czasem pobudza do działania . Co ja robię ,celebruje chwilę i choć jeden posiłek staram się wymalować :) Najczęściej jest to śniadanie ,czyli pierwszy posiłek . Dlaczego? ,bo rano przeważnie ,bo przecież , nie co dzień budzę się z weną ;)))) Rano mam ochotę wymalować dzień pozytywnością i kolorami . Warzywa stają się moimi farbami i tworze . Nie myślę wtedy ,czysty ,wolny umysł i dłonie same tworzą . Kolory połączenia dają mi inspiracje na większość dnia to moja tajemnica pozytywnego postrzegania na początek dnia .
W zależności od dnia , od mojej podświadomości pierwszy posiłek ,wybiera moja podświadomość .
Czasami jest to posiłek ,przepyszny słodki dżemowy,który ,kiedy zjem rano wiem ,że da mi dużo energii.

Capture+_2018-09-12-01-01-56_2.png

Uwielbiam ten dżem z Rokitnikiem ,to zdrowa słodka opcja ,smakuje bajecznie ,prawie jak brzoskwinie ,trudno ten smak do czegoś porównać ,ale jest obłędny .

Czasami mam ochotę na kanapę ,wypełnioną kolorami . JA to bułka :)) i napełniam się energią :))) pomidorkami,zielonymi ogóreczkami ,sałatami ,papryką ,kiełkami , czasem wpadnie wędlinka ,czasem pyszny serek ,to co dłonie wybiorą ,to co serce, dusza podpowie .

Capture+_2018-09-12-10-40-09_2.png

A jak wygląda Wasz pierwszy posiłek dnia:)?

Capture+_2018-09-12-00-57-00_2.png

KOLOROWEGO DNIA :) POZDRAWIAM :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations! This post has been awarded a 100% upvote by @lottobot! This post was selected from among all recent posts as the winner of lottery #2136, which had no valid entrants. You can win again by entering in @lottobot's regular lottery! To nominate a post for the regular lottery, just send 0.1 SBD or STEEM to @lottobot, and include the url of the post you would like to nominate as a memo. Learn more by reading the introductory post! Good luck!

·

Thank You !!! so much :)

Ja głównie na śniadanie wybieram pieczywo i obowiązkowo dodaję zawsze sporo warzyw (papryka, ogórki, pomidory, rzodkiewka, sałata itp) z przydomowego ogródka.

ps. Rokietnik - mniam, mniam. Miałem ostatnio przyjemność poznać ten smak - w postaci nalewki:)

This comment was made from https://pl.network

·

Super , nie mam przydomowego ogródka ,ale wakacje spędzam w świętokrzyskim, gdzie w przydomowym ogródku mam ; ogórki,pomidory . W tym roku był urodzaj pomidorów ,to najlepsze jedzenie pomidor z chlebem ,bazylią uwielbiam ,przepyszne ,pozdrawiam:)
20180802_125852.jpg

·
·

Śliczne te pomidorki. Co to za odmiana?

·
·
·

Bawole serce,przepyszne i duże ,niebo w mordce :)))