INSPIRACJA

in polish •  8 months ago

20180920_084132.jpg
Gdzie ją znajduje ? ,wszędzie, każdego dnia . Poranek jest cudowny do tego by wykreować pozytywną energie na cały dzień . Pierwszy posiłek, tak to nazywam . Dziś jaglanka z przepysznymi jabłkami ,o tej porze są najlepsze . Idealne moje ulubione to Ligol – mięsiste ,bardzo aromatyczne ,lekko słodkie po prostu ideał .Kroje je w cząstki lekko dusze ,żeby były na w pół surowe, to klucz miękkiej kruchości ,która jaglance dodaje lekkości i energetycznego rozbudzenia . Do tego lubię dosypać nasiona chia ,suszone jagody acai , to wszystko na przepysznym mleku kokosowym- Thai Cocount Milk ,kupuje je zawsze w Selgrosie. To mleko w smaku przypomina Rafaello ,to obłędna słodycz kokosa ,uwielbiam ,spróbujcie sobie tego mleka a przepadniecie. Czasami na koniec dla efektu energia ,dodaje cytrusa np. jak mam dodaje cząstki pomarańczy albo mandarynki .
Capture+_2018-09-12-01-02-10_2.png

Czas na herbatkę ,nazywam ją herbatka słońce na każdą porę roku . Kupuje ją w Lidlu , to siła żółtych owoców – Trio żółte owoce ,Lord Nelson ,mój hit herbatka . Uwielbiam ją zwłaszcza za wyczuwalny kwaskowy posmak rabarbaru i słodycz banana ,dodaje łyżeczkę miodu rzepakowego ,kawałeczek świeżego imbiru i tak buduje w sobie moc i słońce na cały dzień .
20180920_084323_HDR.jpg

Inspiracje to iskry ,które nas napędzają .Słowo może wydawać się wzniosłe ,ale to my nadajemy im znaczenia ,chodzi o iskrę życia ,tak by to ujęła. Pisałam o postrzeganiu (zapraszam do wpisu https://steemit.com/polish/@dumboandgimbo/postrzeganie ) , to ono ,nasze postrzeganie daję nam iskrę ,inspiracje , koduje nas by szukać pozytywnego inspirującego aspektu w naszym życiu . Często w odruchu mamy negatywne postrzeganie i od niego zaczynamy każdy dzień ,bo tak mamy zapisane, ale wszystko możemy zapisać na nowo i to od nas zależy jaką aktualizację wprowadzimy . Rano mogę powiedzieć ; „ o rany ,znowu rano, ok wstaje ,trzeba coś zjeść „ – serio ?, tak witasz dzień? Kiedy tak go witasz ,to tak jakbyś na życzenie już postrzegał go negatywnie, sam się programujesz na dzień bez słońca, bez inspiracji ,bez iskry. Ja wstając zawsze dziękuje ,że wstaje nowy dzień i dane jest mi go przeżyć , zawsze patrzę w niebo. Patrzę jakie jest danego dnia ,jaki obraz ma na dziś dla mnie i cieszę się ,że czeka mnie malowanie ,idę do kuchni by malować mój pierwszy posiłek ,moją inspiracje ,moją energię na cały dzień . Inspiracje znajdziecie wszędzie ,ale jej źródło jest w Was w waszym postrzeganiu świata . Miłego dnia ,wieczoru bez względu na porę kiedy to czytacie . Ciekawa jestem, jak wygląda wasza inspiracja , co Was inspiruje ,jaka jest Wasza iskra życia ,dajcie znać jestem Bardzo ciekawa.
20180920_083333.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Podoba mi się Twe pozytywne podejście do życia!

Pozdrawiam:)

·

Dziękuje😊tak ma 😊wole trzymać się jednej pozytywnej budującej myśli, niż negatywnych, które znacznie częściej potrafią wkraść się w nasze myślenie, ale powiem Ci, że to nauka. Uczę się tego codziennie,to zapisywanie nowych "odruchów postrzegania", to zapisywanie na nowo. W odruchu pozytywne myślenie, bo to mnie buduje. To nie znaczy, że jestem" ślepa, czy naiwna " i nie dostrzegam problemów, ja je nazywam" sprawy do załatwienia" i wtedy impuls do mojego mózgu idzie z pozytywną informacją a to otwiera mnie na nowe drogi i rozwiązania. Pozdrawiam😊

Congratulations @dumboandgimbo! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of comments received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @dumboandgimbo! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

·

Thank you :)

Pięknie powiedziałaś. Trzeba zawsze wstawać z pozytywnymi myślami.
Inspiracja.. jest zawsze przy nas wystarczy ruszyć wyobraźnią. Mówi się również, że pieniądze leżą na ziemii. Wystarczy je podnieść :-) Pozdrawiam! Ps. Pyszne śniadanka to podstawa :-)

·

Inspiracja to szerokie pojęcie, co do pieniędzy nie wiem nie mam do nich głowy, tworze zawsze z serca i wewnętrznej potrzeby, taki ze mnie artysta:), zachwyca mnie to co na wyciągnięcie ręki. Farby do malowania znajduje wszędzie, co nie oznacza, że kolory są tylko "wesołe"widzę wszystkie i doceniam, bo bez szarości nie wydobyłabym kolorów. Dziękuje za komentarz,pozdrawiam i miłego weekendu, chyba lekko zachmuranego :) z tego co widzę za oknem :)