Esperanto konkurs #1
Hej,
Z okazji 100 osób, które mnie śledzą postanowiłem zorganizować mały konkurs. 80% zysków leci do osoby, która go wygra, a 20% do osoby, która będzie miała drugie miejsce. Oczywiście ja nie biorę udziału, nawet jeśli się znajdę na liście :-) (gdybym robił małe testy). Czas konkursu jest do momentu wypłaty za ten post!
Konkurs to podstawowe słowa na memrise - jest ich 100 więc nie ma dużego wyzwania. Kto wygrywa? Ta osoba, która będzie w TOP w liście wyników dla kursu. Aby wziąć udział należy zagłosować na ten post z siłą 100% (oczywiście jeśli nie chcesz wziąć udziału to możesz spokojnie dorzucić coś do puli) i jeśli nick jest inny niż na steem to w komentarzu podać swój nick w memrise.
Co jeszcze? Jeśli post będzie miał mniej niż 5 SD to uzupełnię ze swojego portfela do tej wartości, a jeśli sama idea konkursów Wam się spodoba to będą pewnie częściej i trudniejsze.
https://www.memrise.com/course/1581213/steem-esperanto-1/
Pozdrawiam i powodzenia!
KrystianGraba40
Dzięki za udział :) pamiętaj jeszcze o Up
Bona ideo. Mi skivolas, kiom da homoj partoprenos. Agrablan tagaon, kaj gratulon pro la 100 sekvantoj !
Dankon! Lernu kaj gajnu!
Fajny konkurs frato :)
Dankon
Konkurs zakończony. Będę przy kompie to rozdam nagrody :) Dzięki za udział!
Dałem też nagrodę pocieszenia :-)
Hura! :D
Gratuluję! Oczekuj kolejnej edycji gdy będzie 200osób. Co poprawić? Jakieś
Jak się trafiał polski wyraz z to trzeba było czasem strzelać czy chodzi o el czy o kun. Rozwiązaniem jest np wpisywanie z (kierunek).
Ogólnie nigdy nie miałem wcześniej styczności z tym językiem. I muszę przyznać, że bardzo mądrze zaprojektowany - dużo regularności.
To mój pierwszy kurs tego typu w memrise. Dodałem dodatkowe pole z wymową i opisem, ale nie wiem dlaczego się nie wyświetlało. :/ Następnym razem bardziej dopracuję. A 100 słówek wystarczyło czy dotarłeś do końca dość szybko?
To pole z wymową / opisem wyświetla się tylko w momencie zapoznawania z nowym słowem albo w momencie kiedy udzieliliśmy złej odpowiedzi, a tak to nie. Z tego co pamiętam to w innych kursach jest albo tak jak podałem w poprzednim poście albo po prostu wpisując z akceptuje i el i kun. Trzeba to jakoś obejść po prostu :)
Dla mnie osobiście 100 słów to nie było jakoś dużo, tym bardziej że łatwo wchodziły do głowy ze względu na regularności.
Btw, ale dostałeś głosów - to jakiś atak botów czy po prostu trzeba mieć znajomości? :D
:) postaram się coś wymyślić następnym razem :) Jeśli chodzi o komentarz to boty XD czasem lubią
Hej gratulacje za 100 followerów! Ja będę 101-szy :D, zapraszam także na moj blog :) @barteksiama
Dorzucę kilka groszy do puli, ale trochę dziwny ten konkurs...
Dzięki ;) no i :( dlaczego dziwny? Przynajmniej można się czegoś nauczyć
Aktualnie 3 osoby biorą udział i przedstawiam aktualne wyniki :-)
@mydrall 37,868
@jacekw 10,072
@krystiangraba 4,837
Do końca konkursu zostały 2 dni :-) Przypuszczam, że nie pojawi się więcej UP na ten post więc główna wygrana wyniesie 4SBD i 1SBD za drugie miejsce. Powodzenia!
Ostatnie 20 godzin :)
@jacekw 49,444
@mydrall 37,868
@krystiangraba 4,837
Jest walka o 1 miejsce! :) świetnie!