Przeszkadza Ci płeć? Zmień ją za pomocą snapchata!

in #polish3 years ago

Snapchat to takie narzędzie, którego fenomenu do końca nie rozumiem, ale dzięki jednej aktualizacji może stać się przydatnym narzędziem do... oszukiwania ludzi!

1.jpg

Źródło

W dzisiejszym świecie niektórym przeszkadza płeć. Ktoś jest facetem a chciałby być kobietą, wiecie, takie tam sprawy. Najnowsza wersja snapchata pozwoli im się wcielić w płeć piękną (oczywiście odwrotna sytuacja też jest możliwa) bez żadnych skomplikowanych zabiegów, operacji i innych cudów. Wystarczy tylko uruchomić aplikację, wybrać odpowiedni filtr i... voilà.

2.jpg

DocBox w wersji kobiecej. Naprawić to ucho, kilka filtrów, cieni, usunąć szumy i można wrzucać na fejsa.

Aplikacja przerobiła mnie na kobietę. Wysłałem jednemu znajomemu to zdjęcie i stwierdził, że "fajna laska, smyrałby" a gdy napisałem, że to jestem ja, jako facet tylko przerobiony w snapchacie przy pomocy filtru to... nagle przestał się odzywać i w momencie publikacji tego wpisu dalej go nie ma. Trochę zaczynam się martwić.

Randki przez internet się skończyły

Poznałeś fajną dziewczynę przez Internet? Przed podjęciem rozmowy poproś ją o skan dowodu, skrócony odpis aktu urodzenia, paszport polsatu i numer buta bo może się okazać, że to pisze facet, który nie specjalnie cię lubi i wkręca cię w takie jajo jakiego jeszcze nie widziałeś. Zalecam zatem ostrożność a wszelkim żartownisiom puknięcie się w głowę i zastanowieniem się nad swoim życiem.

Źródła

Własne.

Wsparcie

Podobało się? Obserwuj i wspieraj!

Sort:  

Docbox zaklepany
!tipuvote 0.4 hide
Kup sobie coś ładnego XD

Ale laska 😋

Posted using Partiko Android

No niestety takie czasy. Już od lat zdjęcia "profilowe" nie są wiarygodną informacją o wyglądzie, a jak widać teraz każdy może łatwo oszukać co do swojej płci, eh.

Posted using Partiko Android

Pierwsza zasada randek z neta? Nie ufaj profilowemu! :D

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.07
JST 0.032
BTC 23070.19
ETH 1696.15
USDT 1.00
SBD 3.20