Konkurs na memy o nocnej - dogrywka!

in #polish3 years ago

Głosowanie na memy o nocnej teoretycznie mamy już zakończone, ale tylko teoretycznie gdyż walka o podium trwa dalej!

Głosowanie na memy o nocnej pod tym wpisem trwało do wczoraj do godziny 23:00 zatem teoretycznie dzisiaj powinno nastąpić podsumowanie, ogłoszenie zwycięzców i przelanie pieniędzy. Tak się jednak nie stanie, ponieważ @nervi oraz @baro89 otrzymali taką samą ilość punktów i zawalczą w dogrywce!

wyniki.png

Trzecie miejsce zajął @fervi i on dzisiaj w ramach nagrody otrzyma przelew w wysokości 3 STEEM. Nim jednak to się stanie musi opublikować zaświadczenie, iż nie jest płatnikiem VATu w Demokratycznej Republice Konga (żart dla niekumatych).

Co robimy z pozostałymi uczestnikami, którzy otrzymali taką samą liczbę punktów? Od momentu opublikowania tego postu do 30.04.2019 r. (wtorek) do godziny 23:00 będzie trwała dogrywka. Każda osoba, które chce zagłosować na swego faworyta w komentarzu pod tym postem pisze 1-nazwa uczestnika konkursu. Każdy może zagłosować tylko jeden raz, na jedną osobę zaś osoby walczące o podium nie mogą brać udziału w głosowaniu. Taki psikusek ;-). Wpis podsumowujący głosowanie zostanie opublikowany na następny dzień, czyli 01.05.2019 r.

Co jest do wygrania?

Za pierwsze miejsce: 7 STEEM
Za drugie miejsce: 5 STEEM

Memy zwycięzców zostaną dodane do HelloBota na Discordzie polskiej społeczności i będą informować użytkowników o rozpoczęciu się tak zwanej "nocnej".

Uwaga!

Uczestnicy konkursu w ramach przekonania niezdecydowanych mogą napisać w komentarzu uzasadnienie, dlaczego to akurat "ja" powinienem wygrać.

Przypomnienie nadesłanych prac

@nervi

@baro89

Źródła

Poprzedni wpis konkursowy

Pierwsze głosowanie

Wsparcie

Podobało się? Obserwuj i wspieraj!

Sort:  

Dzięki, nie zapomnij zagłosować :D

Mi się podoba ten mem z dziewczynką od baro, więc na jego głosuję :D

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.07
JST 0.032
BTC 22994.25
ETH 1687.91
USDT 1.00
SBD 3.21