DOŁĄCZ SIĘ! Piszemy do Szwedów ws. Stefana Michnika!

in polish •  6 months ago 

❌ PROŚBA O POMOC! Szanowni Państwo, bierzemy sprawy w swoje ręce - piszemy do Szwedów ws. ekstradycji Stefana Michnika, za którym Polska wydała Europejski Nakaz Aresztowania, oskarżonego o ponad 30 zbrodni wyczerpujących znamiona zbrodni przeciwko ludzkości. Michnik osobiście wydawał wyroki śmierci na polskich bohaterów a następnie osobiście uczestniczył w ich egzekucjach.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zrobione! a jak nie pomoże to żydzi już pokazali jak się przewozi zbrodniarzy. Polska powinna go ściągnąć tak czy inaczej albo w bagażniku albo w formalinie.

;)

"I cóż, że ze Szwecji?"
Nieważne, czy wysiłkami dyplomatycznymi, czy siłą...
Ten zbrodniarz powinien być ściągnięty do Polski!
Wolałbym oczywiście, by to nasi politycy uczynili wszysko, co w ich mocy, aby tak się stało, ale obawiam się, że kolejna kreatura dokona swego żywota w dobrobycie, zamiast w kajdanach :(

Uff...
Właśnie uporałem się z tymi mail'ami do szwedzkich decydentów i mediów - całe mnóstwo adresów.
Wielki pokłon organizatorowi tego przedsięwzięcia.
Co ciekawe, automatyczne odpowiedzi "zapchały" mi całą skrzynkę - ktoś na urlopie, ktoś na wyjeździe, ktoś jest teraz poza biurem, kto inny w delegacji, itd.
Obawiam się, że może się nie udać, ale cóż, najważniejsze jest krzyczeć, póki sił w płucach - może ktoś usłyszy...

oprócz automatów dostałem już prawdziwą odpowiedz :)
Hello Lukasz,

Thank you for emailing me about the Stefan Michnik case.

Expressen has 3.039.000 readers per day on a 10 million Swedish market, and our award winning newsroom is aware of this story. I can not, however, confirm or deny anything about our potential up-coming coverage due to journalistic ethics.

But you may rest assure that the Expressen news evaulation process is done in accordance with the fact that Sweden has the worlds longest serving free speech constitution, dating back to 1766, and that Sweden is currently rankesd as No. 2 on the "Press Freedom Ranking":

https://rsf.org/en/ranking_table
I also wish you a pleasant weekend.

Regards

Thomas Mattsson