Trailer: Polska - Rumunia 2018 [PL]

in #polish5 years ago

Witam Was ponownie :)
Ostatnimi czasy miałem "zatwardzenie" w pisaniu ,które wynika w głównej mierze z ilości prac, które wykonuję, dlatego moim osobistym celem jest przekształcenie bloga w tę główną. Żeby nie było smutno, chcę Was dzisiaj ugościć, krótkim trailerem z wyprawy, którą ja wraz z moim kumplem @piotr42 planujemy odbyć już niebawem.

Przez ostatnie dwa lata odwiedziłem na rowerze takie kraje jak: Czechy, Ukrainę i Chorwację, a tym razem czas przyszedł na Rumunię ;)

Tworzymy kontent podróżniczy, dzięki czemu budujemy bazę miejsc, które są warte odwiedzenia a wydają się tak odległe ze względu na ich niekomercjonalizm. Chcemy zbudować społeczność kolarzy, dlatego powstał @insaddle ,który ma za zadanie wspierać podróżników, a w szczególności tych rowerowych. @insaddle będzie wspierał najwyższy kontent, którym dzielicie się z nami, ale o tym w artykule który znajdziecie tutaj.

W niedługim czasie @insaddle planuje również wspierać język Polski i inne, ale zanim to zrobimy czeka nas mnóstwo pracy, aby wszystko było jasne czytelne i łatwe do odszukania, a jak wiemy na Steemicie jest to nie lada wyzwaniem.

W tym roku planujemy wybrać się z Polski na wybrzeże Rumunii gdzie przejedziemy około 2200 km i całą relację z podroży i informacje dotyczące miejsc, będziemy wrzucać na swoich blogach.
@piotr42 zajmuje się kontentem typowo anglojęzycznym, ja zaś fotografią i filmami oraz kontentem Polskim. Dlatego w tym miejscu chcę was powitać krótkim filmikiem trailerem, gdzie obejrzycie w dużym skrócie nasz klip z poprzednich podroży, który ma być zapowiedzią kolejnej POLSKA - RUMUNIA.

Zatem zapraszam Was do oglądania. Najlepiej używając słuchawek.

QmdhwiM8EjXjrSQW1fYZL2tx5Q437f6dV685Nx5xxksLy1.png

Naszym celem jest przekształcenie naszego hobby w stała pracę, dlatego jeśli podobał wam się filmik możecie nas wesprzeć dając UPVOTE lub
odwiedzając stronę fundition.io, pomoże nam to w upgreadzie sprzętu. Będziecie zatem mogli oglądać nasze filmy w najwyższej jakości. Wyeliminuje to kręcenie
z ręki dzięki czemu filmy będą bardziej stabilne, a dla Was będzie to czysta przyjemność z oglądania niesamowitych ujęć. Do tej pory używamy sprzętu, który definitywnie nie jest do tego przeznaczony dlatego często ulega uszkodzeniom w tak ciężkich warunkach.

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.08
JST 0.022
BTC 26493.37
ETH 1838.63
USDT 1.00
SBD 2.18