5 Najlepszych kanałów o Motoryzacji...

in polish •  11 months ago 

m22205082.jpg

Cześć dzisiaj chciał bym wam przedstawić 5 najlepszych kanałów o Motoryzacji, na tych kanałach znajdziemy różne testy,poradniki,opinie i inne rzeczy

1.KicksterTV
unnamed.jpg

Jest on najmłodszym Youtuberem w tej dziedzinie. Lecz to nie oznacza że najgorszym. Na jego kanale znajdziemy opinie na wiele różnych aut, znajdziemy też testy przeróżnych samochodów. Ma on w tej chwili 558 tysięcy subskrypcji.

2.Moto Doradca

images.jpeg

Ten oto kanał ma w tej chwili 225 tysięcy subskrypcji. Na tym kanale znajdziemy mało testów samochodów ale znajdziemy dużo rożnych opiń. Znajdziemy też dużo porad co do motoryzacji. Kanał nadaje się dla ludzi którzy znają się na motoryzacji a zarówno dla tych co mają małe pojęcie.

3.Auto Świat

auto-swiat-logo.png

Na tym kanale znajdziemy bardzo dużo testów nowych aut. Lecz zajedziemy tam też bardzo przydatne poradniki. Auto Świat ma własne czaso pismo wydawane od 1995roku. Kanał ma w tej chwili 65tysięcy subskrypcji.

4.Miłośnicy czterech kółek - zrób to sam

unnamed (1).jpg

Lubisz sam grzebać przy swoim samochodzie? No to ten kanał jest wlaśnie dla ciebie. Każdy na tym kanale znajdzie swoje miejsce. Nie masz bladego pojęcia o samochodach? Chciał byś zrobić coś sam? Z tym kanałem dasz radę. W tej chwili kanał ma 640 tysięcy subskrypcji.

5.AutoCentrum.pl

image-created.png

Ten oto kanał posiada 205 tysięcy subskrypcji. Znajdziemy na nim najwięcej testów,recenzji nowszych samochodów. Jeżeli chcemy się dowiedzieć troche więcej o naszym ulubionym samochodzie to z tego kanału coś się dowiemy.

Dzisiaj to by było na wszystko dziekuje i pozdrawiam:-)

Wszelkie zdjęcia zostały pobrane z Google grafika a informacje zgromadziłem z wielu różnych stron i opisalem je własnymi słowami.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!