BITSDAQ Giełda Rozpoczyna Dzialalność. Rozdaje Żetony Za Darmo

in #polishlast year (edited)

Nowa giełda wspierana przez znaną giełdę Bittrex rozdaje żetony by z ciągnąć do siebie klientów. Aby dostać za darmo 1000 BXBC wystarczy się zalogować . Kolejne 200 BXBC dostaniesz jeśli się zalogujesz. Każdy dzień logowania nagradzany jest kolejną nagroda w wysokości 200 BXBC I tak do końca marca. Logując się dzisiaj możesz zdobyć razem 4000 BXBC.
Kolejne 4000 BXBC dostaniesz jeśli przejdziesz weryfikację, która nie jest obowiązkowa. Fakt jest taki że jeśli nie zweryfikujesz swojego konta na Bitsdaq to nie będziesz mógł wypłacić ewentualnego zysku za swoje żetony BXBC. Jeśli w następnych latach cena BXBC będzie zbliżona cenie BNB , co jest możliwe, a ty będziesz chciał wypłacić swoje zyski, będziesz musiał się zweryfikować. Tylko jest jeden szkopuł. Nie będzie możliwe odebranie tych 4000 BXBC które są do odebrania teraz. Może też okazać się że nie będzie zysków i weryfikacja okaże się zbędna. Ja jednak zweryfikowałem się bo wierzę że ta giełda ma przyszłość wspierana przez giełdę Bittrex.
Operuje na niej od dwóch tygodni i jestem zadowolony. Jest bardzo przejrzysta i łatwo się po niej poruszać. Co dzień dodawane są nowe pary monety do wymiany, co może powodować wolny handel.
Myślę że ryzyka nie ma żadnego w tym że się zarejestrujesz i dostaniesz za darmo BXBC. Tak samo zaczynała giełda Binance i teraz jest na 7 pozycji według Coinpaprika z ceną 15.5 $.
Czy BXBC będzie tak wysoko tego nie wie nikt. Ale z tego co widzę co się dzieje na giełdzie to jest to możliwe.
Decyzja należy do ciebie.
Ot link dzięki któremu otrzymasz 1000 BXBC rejestrując sie podając email i hasło które zawiera duże i małe litery , liczby i znaki szczególne. np; Aa1/Bb2-Cc3:Dd456,, Jeśli masz pytanie napisz ; [email protected]

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=XVEBXBZR

Przewodnik dla tych którzy pierwszy raz się logują . Ja byłem wdzięczny za takie przewodniki jak zaczynałem tę przygodę.
IMAG0433.jpg
IMAG0434.jpg
![IMAG0435.jpg]
()
IMAG0437.jpgIMAG0438.jpgIMAG0439.jpgIMAG0440.jpgIMAG0441.jpg

I to wszystko co musisz zrobić by otrzymać BXBC. Nie ma tego denerwującego procesu pozyskiwania darmowych żetonów poprzez podążenie na Twiterach , Facebookach i innych portalach społecznościowych i wszędzie ujawniać się i udawać jak to się podąża za danym projektem. Tu omijasz te zbędne procedury,
Jest możliwość że BXBC to drugie BNB . Czas pokaże. Przemyśl to . Nie przegap okazji.
Powodzenia

Sort:  

Na jakiej zasadzie działają te tokeny BXBC? Udział w zyskach?

Ogólnie mają działać tak jak tokeny Binance coin. To znaczy że będzie można handlować nie płacąc za kupowanie i sprzedawanie monet za pomocą tego tokenu. Na razie tak na prawdę nie można używać tych tokenów. Dopiero po 31 marca będzie można coś więcej powiedzieć o tym jaką wartość będą przedstawiać . Jestem przekonany że będzie można dokupić sobie więcej tych tokenów po 31 marca. Jak na razie do końca marca BXBC jest rozdawane . Więcej informacji ma być przekazane przez zarząd giełdy bliżej końca marca.

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.02
BTC 11493.87
ETH 382.61
SBD 1.04