Aktualizacja nagród

in polish •  17 days ago 

piZap_1570430348119.jpg

Witajcie!

w związku z tym, że @ocdb aktualnie minusuje posty, które są podbite przez @sportsvoter (szkoda, że nie zauważyłem tego chwilę wcześniej) jestem zmuszony wprowadzić aktualizację do nagród. Szkoda żeby tokeny się marnowały tylko dlatego, że ktoś ma taki kaprys. Możliwe, że w przyszłości powrócimy do pierwotnych zasad, ale póki co zmieniamy trochę wsparcie.

Poniżej lista zmian, które zostają wprowadzone natychmiastowo do odwołania:

I. Losowanie posta w danym dniu pozostaje bez zmian,
II. Wylosowany post dnia otrzyma pewną pulę tokenów Sports w zależności od zarobku z postów Codziennika
III. W każdą niedzielę będę podliczał sumę zarobionych tokenów przez Codziennik i dzielił po równo dla wszystkich zwycięzców z danego tygodnia,
IV. Niedzielne raporty pozostają bez zmian.

Powstało trochę zamieszania z tą całą sytuacją. Dzisiaj wylosowany został post @jocieprosza, zobaczyłem, że jest podbity przez @sportsvoter, więc zmieniłem decyzję, że podbiję posta @ilodz24hd. Dopiero jak wysłałem tokeny ogarnąłem się, że @jocieprosza został zminiusowany przez @ocdb, dlatego żebyście Panowie nie byli poszkodowani, w tej sytuacji w niedzielę otrzymacie oboje równą część z puli zarobionych przez codziennik tokenów.

Mam nadzieję, że ta cała sytuacja nie odstraszy Was do publikowania postów na tagach #polish oraz #sportstalk. Otrzymane tokeny możecie zawsze wrzucić w Sports Power lub sprzedać na giełdzie na Steem-Engine.

Jeżeli macie jakieś inne pomysły jak zwiększyć wsparcie lub coś zmienić zapraszam do pisania komentarzy lub odezwania się do mnie na Discordzie.

Pozdrawiam
@baro89

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Szkoda, że taki fajny wpis został zminusowany, bo jakaś kurwa miała taki kaprys. Tylko dlatego, że post został podbity przez bota od sportstalk social.

Wkurwia mnie takie coś, że on zarabia w chuj za gówno posty i jeszcze innemu nie da zarobić. Spróbuję podbić post @jocieprosza przez @tipu, o ile nie dostał od nich głosu. Może jeszcze @travelfeed wyrówna.

Szkoda, że nie mam silniejszego konta, bo tak bym mu dojebał flagą... Ciekawe czy są tutaj jakieś boty do flagowania o mocy podobnej do @tipu.

Teraz będzie strach wrzucić post z Actifita, bo ta kurwa (podejrzewam że to jest bot) to oflaguje. Aaa... szkoda gadać.

Pomimo całego mojego szacunku i sympatii do Twojej osoby muszę niestety zminusować tej komentarz pełen hejtu i żółci.

Swoją drogą ta niemiła wypowiedź dotyczy OCD? Swego czasu polska społeczność używała ich mocy do podbijania ciekawych postów i ogólnie inicjatywa była jedną z tych na plus na tej platformie. Nie wiem, jak to wygląda obecnie.

Posted using Partiko Android

  ·  16 days ago (edited)

Luz, nie obrażę się. 🙂 Napisałem na Discordzie do Baro, że jeśli chce, to może go oflagować.

Ja tego nie używałem, ale wiem kto używał.

Chodzi o @ocdb czyli bitbota, swego czasu oferował najlepsze ROI. Wejdź na post @jocieprosza i zobaczysz jaka była wartość upvote'a a jaka była wartość flag. Poza tym on sam sobie tego posta nie podbił..

Posted using Partiko Android

Co do podbić od strony tribes botów był temat. Teraz nie można już korzystać jak na początku i część została zamknięta, a inni się wycofali. Przypadek nie sądzę? Została tylko garstka.

Jak mawiają j...... ich pies, bo sami nie wiedzą, jakie w końcu reguły stawiać. Przydałby się im korek w tyłek żeby nie latali jak ze sraczką. W końcu wyjdzie że nafajdają jeden wilki scam:(

Niektórzy dalej chyba myślą, że ludzi można na smyczy trzymać?

Tylko czekać jak z automatu będą flagować też @tipu, więc lepiej kasy nie wysyłać. W każdym razie jeden z największych botów, który się zachapał za swoich czasów, obecnie jest szeryfem i zaczyna gnoić najbiedniejszych. #NewSteem ;)

I takie coś mnie właśnie wkurza, taka dwulicowość. Biedny takiemu nie podskoczy.
A może zamiast w Szeryfa niech się pobawi w Robin Hooda, zamiast flagi, nie upvote'uje posty biedniejszym.

Trzeba by może sprawdzić czy to konto nie jest Witnessem i odpowiednio mu "podziękować" w pewnej zakładce. Jakby stracił trochę głosów i spadł w rankingu, to by może zobaczył. Lepiej nie wkurzać planktonu, to znaczy ludu.

!tipuvote 3 hide

Posted using Partiko Android

Coś wam się poprzestawiało. Zatęskniliście za botami i reward pool rape? Zobaczysz że jeszcze kiedyś podziękujesz temu "chujowi" za to co robi

Nie wiem, co robią dokładnie i w jakim celu? Problem w tym, że co chwile są jakieś zmiany, o których nic nie wiadomo i ataki. Zero konkretów i jednego spójnego działania. Osobiście nie korzystam botów wolę sprzedać część a resztę dopełniać i zająć się manualną kuratorką, która jest najbardziej profitową rzeczą teraz.

Cel jest taki by uświadomić ludzi że handel głosami do niczego nie prowadzi. Sam prowadziłem bota bo przy podziale nagród 75/25 trzeba było być idiotą by tego nie robić. 50/50 zmienia wszystko. Ktoś kto kupuje głosy, rypie na kasę tych którzy nie kupują. Ja flaguję jak leci, sprawdz moje główne konto. Dziwne że tylko na polish takie żale o flagi.
Widzę że czyszczenie trzeba będzie zacząć od swego podwórka.

Za downvote trudno się obrażać, ktoś ma jakąś fiksację, to ma do niej prawo.
Szkoda tylko, że te wielkie walenie mają w dupie wartościowe posty spoza głównego nurtu.
Denerwuje mnie to natomiast, że @sportsvoter to był w domyśle bardzo przystępny bot dla szaraczków, a tak jednym ruchem można praktycznie położyć całe plemię...

Dostałeś karę za to, że ktoś Ci podbił post 😂 karę na tyle surową że aż musiała przewyższać wartość upvote'a... Żenada ze strony @ocdb, ale najważniejsze, że wieloryby mają po kilkadziesiąt dolarów na poście.

Posted using Partiko Android

Mnie minusuja strasznie

Posted using Partiko Android

Przejrzałem, ale te głosy są zerowe, więc krzywdy nie robią. Mimo wszystko nie wiem skąd i za co zbierasz takie minusowe tłumy xD

Posted using Partiko Android

Tylko co nam dadzą same tokeny, skoro ich podstawowe zastosowanie odpadło... Dobrze, że jestem tu bardziej dla zabawy i rywalizacji AFIT.

https://steemit.com/sportstalk/@sk1920/cease-using-bots-ocdb-attacks-sportsvoter-and-sportstalk

Tokeny Ci nie zabiorą i możesz je wymienić bez podbijania posta. Flagi na tribes nie działają, chyba że nakupują tokenów. Z tego, co się szykuje, to plemiona idą pomału, w swoją stronę coś jak DTube z dala od cenzorów :)

No ale odcięcie plemion od głosów steem, w sensie rozjechanie się (duże nagrody tokenów, małe steem) nic plemionom wg mnie nie daje, a wg mnie nawet bardziej szkodzi. Bo o ile tribe nie oferuje porządnej usługi, to niestety znika jego sens, a z nim wycena tokenów

Nie jestem na bieżąco z tym konkursem. O co chodzi, możesz wyjaśnić w jednym zdaniu? Jeżeli to coś sensownego to chętnie wesprę z konta @mk-sports-token np. upoważniając Ciebie do dysponowania jednym pełnym głosem dziennie.

Chodzi o zachęcenie ludzi do używania tokenów Sports na polish. Codziennie wychodzi lista osób które publikują na tagach #polish i #sportstalk (actifit, dlike czy inne sportowe posty). Codziennie z automatu jest losowany numer do którego jest przypisany dany post i ta osoba otrzymywała upvote od sportsvotera (tokeny wysyłałem z zarobionych przez codziennik tokenów). Z płynnych środków Codziennika kupuję co tydzień tokeny niezależnie od kursu i wrzucam w Sports Power. Teraz kiedy posty podbite botem są flagowane będę rozdzielał tokeny co tydzień.

Jeżeli myślisz, że to dobry pomysł to zachęcam do wsparcia, tylko nie wiem jak miałoby to wyglądać dokładnie.

Posted using Partiko Android

Fakt, to nie będzie pracować bo ja i tak głosuję chyba na wszystich z polish. Jeżeli chcesz to możesz robić takie konkursy jak ja robiłem (typowanie wyników) a ja będę podbijał zwycięzców z pełną mocą / tokenami sports

Taki konkurs planuję jak zacznie się Plusliga w siatkówkę, bo mam zamiar śledzić zmagania drużyny z Rzeszowa, ale to jeszcze 2 tygodnie. Swoją drogą szkoda, że Ty zaprzestałeś robienie takiego konkursu. Było całkiem spoko 😉

Posted using Partiko Android

Skoro zacząłeś prowadzić raport, to stwórz również dla dlike, photography najczęściej korzystnych nie tylko na pl. Dla każdego coś innego. Jeden post na dobę zaliczany do konkursu, bo niektórzy spamują za mocno i wywalać podbite przez boty. To da równe szanse i możliwość wglądu na osobę czy dyma i stosuje sztuczki.

Narazie za dużo roboty z tym, ale nad dlike myślałem i nadal myślę jak to zrobić. Musiałbym najpierw zobaczyć czy w ogóle są codziennie posty na polish z dlike.

W sumie sztuczki mnie nie interesują, jeżeli ktoś ma pomysł na Steema to niech go realizuje a czy się przejedzie czy nie to wyjdzie z czasem. W każdym razie nie chcę nikogo wywalać, a ludzie i tak już nie korzystają z botów.

Posted using Partiko Android

Szkoda ze @ocdb nie odpowiada na odpowiedz. Mi też dali ostrzeżenie. Może mają racje bo nie lubie podbijania postów. Ale mały głosik od sportsvoter był, który sam się reklamował zeby tokenów nie sprzedawać a do sportstvoter dawać. Ciekawe co z delegacjami teraz będzie. I tak już pula dzienna spada. Powoli czas wycofywać chyba SP. Eehh ta ich polityka..😀

Trzeba zobaczyć jak się sprawa posunie. Poczekamy 2-3 tygodnie i będzie wszystko wiadomo co dalej robić.

To znaczy w sumie, że oferta sportstalk była za słaba. Wystarczylo unieszkodliwić bota i mozna zabić plemię. Bo po co użyć tokenów?

Tokeny na zbudowanie siły. Sprzedaż..

Czyli głównym celem tokenów jest ich sprzedaż, czyli kiepsko