Wóz Drzymały - Aero Fighters 2

in #polish4 years ago

titlem.jpg

Witam Was w kolejnym odcinku Wozu Drzymały. Dziś chciałbym przybliżyć/przypomnieć Wam grę, której pierwszą częścią zajmowałem się w poprzednim sezonie. Aero Fighters 2 w Japonii znane też pod nazwą Sonic Wings 2 jest kontynuacją pierwszej części i zarazem pierwszą częścią na nowy system automatowy stworzony przez firmę SNK, czyli Neo-Geo. Twórcy gry to mało znane studio Video Systems Co. Ltd. Tak po prawdzie to jedyny inny tytuł tej grupy jaki znam to całkiem udane Karate Blazers. Gra należy oczywiście do gatunku shoot'em up, czyli lecimy, w tym przypadku, z dołu do góry i torujemy sobie drogę rozwalając wszystko co daje się zniszczyć.

Wóz Drzymały - Aero Fighters 2

Sort:  

Na samym początku czytając artykuł, wydawało mi się, że chyba grałem w tę grę. Schodząc niżej do screenów i gameplay'u, utwierdziłem się w moich przekonaniach. Grałem w tę grę ale nie pamiętam gdzie, chyba na koloniach nad morzem w 1997 roku.

Gra była chyba dość popularna. Trzecia część trochę mniej ale była też bardzo podobna. W każdym razie jest to chyba moja ulubione seria shmup'ów. Może dlatego, że jest stosunkowo łatwa ;)

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.028
BTC 22867.95
ETH 1632.83
USDT 1.00
SBD 2.75