Faceci w czerni - Ukryta organizacja Stanów Zjednoczonych

in polish •  last year

mib
Źródło
W USA już od dawna jednym z popularniejszych tematów to UFO. Co prawda, już coraz mniej słychać o rozbitych spodkach na wsiach Ameryki tym bardziej, że sam rząd USA potwierdził występowanie na Ziemi "Niezidentyfikowanych obiektów latających". Pojawiają się one nad bodajże, elektrowniami jądrowymi bądź bronią jądrową. Mogę się mylić, ale to nie istotne.
Tutaj film, pochodzący z kamery jednego z wojskowych myśliwców:

Ciekawe prawda? Lecz dziś nie o tym, chciałem napisać o tzw. "Facetach w czerni". Już od pierwszych, większych historii o UFO, słychać było o tych panach.

Jest to jedna z najbardziej skrywanych organizacji rządu USA, nigdy nie została oficjalnie potwierdzona. Często przedstawiali się jako wojskowi sił lotniczych, jednak ten oddział wielokrotnie zaprzeczał na fakt wysyłania kogokolwiek na tereny rzekomych incydentów z UFO.

Zajmowali się oni głównie, zabezpieczaniem miejsc spotkań/wypadków, przesłuchiwaniem świadków i wmawianiem im, że rozpowiadanie o tych incydentach jest nie na miejscu (różnymi sposobami).
Takie informacje pochodzą z zeznań świadków różnych wydarzeń.

Czy istnieją nadal? Nie mam pojęcia, dawno nie było słychać o żadnych tego typu sprawach, poza pojawiającymi się spodkami jak na filmie.

Jeśli chodzi o sprawy związane z UFO, rząd Stanów Zjednoczonych był bardzo ostrożny, można znaleźć w internecie mnóstwo informacji, filmów dokumentalnych mówiących o zastraszaniu świadków tych wydarzeń, najbardziej znanym jest chyba incydent z Roswell.

Bardzo krótki post, informacji na ich temat jest niewiele (w końcu, oficjalnie nie istnieje) a dopowiadać czegoś niezgodnego z prawdą nie chce.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Akurat temat z tym UFO i nagraniem kojarzę i "BA" nawet mam nagranie z tego lotu sfilmowanego przez wojskowych z USA nakomputerze.Fajny temat liczę na więcej i bardziej proponuje rozwijać temat,gdyż moim zdaniem jest ciekawy.