Narzekamy, bo jesteśmy w tym dobrzy. Konkurs narzekaczy.

in polish •  11 months ago 

A możebyśmy tak ponielubili? Ja spróbuję.

hand-2194167_1920.jpg
Źródło: Pixabay

Na wstępie powiem tylko, że nie lubię pisać wstępów, bo są kiepskie.

Której postaci z seriali najbardziej nie lubisz i dlaczego?

Tandy z "The Last Man On Earth" - jest bardzo irytujący, a próbuje udowadniać, że nie jest. Jeśli ma rację, to wiadomo, że zaraz coś trafi szlag. Jednocześnie nie da się go całkiem nie lubić i tak tkwi się w zawieszeniu między zażenowaniem, irytacją i sympatią.

Najgorsza pora roku to...? Dlaczego?

Jesień, bo wieje wiatr i ciężko mi się jedzie na rowerze. Deszcz zniosę. Zimno, upał, dziury w drogach i agresywnych kierowców, ale jak mi wiucha to mnie to denerwuje.

Czego nie lubisz w ludziach i dlaczego?

Kamieni nerkowych. Bo bolą.

Zwierzak, którego nigdy nie chciałbyś / chciałabyś spotkać na swojej drodze to...? Dlaczego?

Turkuć podjadek. Bo lubię korzonki.
mole-cricket-1260754_1280.jpg
Źródło: Pixabay

Nie lubię muzyki typu... Dlaczego?

Muzyki typu Agnieszki Chylińskiej nie lubię. Bo działa mi na nerwy. Jest dobrą artystką i w ogóle, ale wolałbym słuchać Tercetu Egzotycznego (który nie jest dobrym przykładem, bo darzę go sympatią).

W mojej pracy najbardziej irytuje mnie

Dług techniczny. Nie jestem typem człowieka, który podąża za najnowszymi trendami technologicznymi, nie jetem też żadnym wirtuozem inżynierii oprogramowania. Moim zadaniem jest napisać prosty, łatwy do utrzymania kod, który zrobi to co ma zrobić, w sposób weryfikowalny i weryfikowany, przy okazji usuwając smrody. W nowym miejscu pracy trafia się na dług techniczny poprzedników i jest to typowe. Ja na bank też jakiś zostawiam. W obecnym miejscu pracuję od dwóch lat, sporo tego udało nam się dotychczas sprzątnąć, ale jeszcze długa droga przed nami.

W ludziach najbardziej wkurwia mnie

Bardzo nie lubię, gdy ludzie dokonują projekcji swoich opinii na innych i nie dopuszczają do wiadomości, że można inaczej.

Najbardziej irytujący film to.. Dlaczego?

"Tylko mnie kochaj", jako dumny reprezentant całego nurtu polskiej myśli komedyjnoromantycznej. Podziwiam tych wszystkich wybitnych artystów, którzy chowają dumę do kieszeni i chałturzą w tych gniotach, odgrywając żałośnie schematyczne role z wymuszonymi żartami i brakiem logiki.

Najgorsza gra to.. Dlaczego?

Cywilizacja, bo ciężko się od niej oderwać. Nie gram w gry. Gry mnie przerastają. Już dawno zrezygowałem z tej formy rozrywki i wracam do niej rzadko, bo zawsze mi trudno się oderwać. Na telefonie nie mam ani jednej gry.

Nigdy nie zjem... Bo?

Swojego żołądka. Wydaje mi się że bym tego nie dożył, ale kto to tam wie?

Najgorsza knajpa to..? Dlaczego?

Ostatnio do takiej trafiłem. Jako jedyna puszczała mecz Polska-Japonia na Green Lanes. Żałosne widowisko w miernym miejscu z tragicznym jedzeniem po zawyżonych cenach. Wszystko się pięknie skomponowało.

Na urlopie najbardziej denerwuje..? Dlaczego?

To, że mnie urlop nie dotyczy. Jestem opiekunem, kierowcą, negocjatorem, skarbowym, tragarzem, winnym wszystkiego co nie wyszło.

Moja cecha, która najbardziej mnie denerwuje to..? Dlaczego?

Biegunka werbalna. Nie potrafię przestać mówić.

Najbardziej irytujący celebryta to..? Dlaczego?

Nie wskażę ludzi, bo nie mam tego problemu - w domu nie mam telewizji, radia ani prasy drukowanej. Nie lubię ludzi, którzy znani są z tego, że są sławni i uważają, że to ich do czegokolwiek upoważnia.

Ten konkurs jest irytujący, bo..? Dlaczego?

Bo się zdenerwowałem. Bo myślałem o rzeczach, które mnie denerwują.

Dziękuję @dyzia za zorganizowanie konkursu

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!