Steemiaki cartooniaki - Konkurs Kreatywny #11

in polish •  5 months ago

Były Świeżaki, są Lidlaki, są Słodziaki, ale to wszystko przeżytek. Czas na łańcuszek zabawek prosto ze Steema! Dostępne tylko na #polish. Nic nie kupuj, nie okazuj kart, nie podawaj danych osobowych. Nowa jakość wkracza pod polskie strzechy. Steemiaki cartooniaki (kartoniaki) od dziś w Twoim domu!

IMG_6623.JPG

Edycja pierwsza (limitowana) składa się z czterech figurek.

Są to @noisy , @jacekw , @gtg i @saunter .


IMG_6624.JPGIMG_6625.JPG

Każda z figurek posiada oryginalne atrybuty. Niepowtarzalny, miły dla oka dizajn koi nerwy i jest źródłem natchnienia zarówno przy tworzeniu postów, głosowaniu, flagowaniu, jak i operacjach na markecie Steem.

Już pierwsza edycja doczekała się modów fanowskich. Młodociany fan Steemiaków wykonał figurkę @fervi 'ego (z braku wiedzy o możliwym wyglądzie głowy idola, nakłonił do pomocy matkę) - rycerz posiada zbroję, pas, miecz przytroczony na plecach oraz marchew na wypadek ataku głodu. Fanka wykonała figurkę @sisters - wzorowaną na awatarze, z bukietem kwiatów.

IMG_6626.JPGIMG_6627.JPG

Cała szóstka zamieszkuje obecnie parapet, ale fani zapowiadają, że jest to sytuacja przejściowa i już jutro przystąpią do budowy stosownego domu wielolokalowego (z pudełek po butach).

IMG_6584.JPGIMG_6585.JPGIMG_6587.JPG

Steemiaki cartooniaki. Handmade in Poland. Nietestowane na zwierzętach. 100% recycled.
Materiały potrzebne do wykonania znajdziesz w każdej łazience i szkolnym plecaku ucznia klas młodszych lub w zasobach plastycznych przedszkolaka. W razie trudności z namierzeniem lokalnego dziecka, udaj się do najbliższego sklepu papierniczego.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Piękne :) ale się uśmiałam czytając opis. Super Ci poszło :)

·

Dzięki! To nie ja wymyśliłam tę marchew. :)

Ale ekstra! Super figurki ❤️

Poznałem sam siebie, to świadczy o twym talencie! :DD

Haha, cudowne!!! :D

·

Sweterek jako jedyny dostałeś. :)

Otwórz masową produkcję! Każde dziecko chciałoby mieć Steemiaki w swoich rękach! ;)

·

Każde dziecko może mieć własnego Steemiaka - rolka + rękodzieło. Masówka skonczyłaby się drastycznym spadkiem jakości. :P

Jak dla mnie mistrzostwo 😉

·

Dziękuję! Konkursy #pl-rekodzielo to zawsze spore wyzwanie i fantastyczna odskocznia od codziennych zajęć. :)

Super! Wymiatasz jak zwykle :)

·

Dzięki! Cieszę się, że Steemiaki się podobają. :)

·
·

Są wspaniałe! Pozdrowienia dla fanów :)

Ale jestem ładny! :D

·

Miałeś być śliczny. Za krótkie rzęsy. Psiakość! No dobra. Chętni do wykonania figurki w domu - ważna uwaga - więcej rzęs. :D

moja reakcja:

hehe... to ja :D :)

Niezłe, pomysłowe :)

·

Ja tak mam jak oglądam stare VHSy - "hehe, to ja". :D

Gang Steemiaków XDD - Wyobraźcie sobie, jakby bardziej zaawansowane wersje tego trafiłyby do biedronki. Już oczami wyobraźni widzę te teksty w stylu: „Hurr durr, ma ktoś ferviego do oddania za darmo? Mam horom curke"

„O, a ile za Liska Noisy'ego? Mogę dostać za darmo, mam hory dom"

Nie no, autentycznie myślę, że takie teksty by padły na jakichś olx czy gdzieś, gdyby zareklamować tam te figurki jako „Nową, nieopublikowaną jeszcze serię maskotek Biedronki"

·

Oczywiście!
"Na górze roże, na dole kłaki,
Daj mi naklejki, chcę mieć Steemiaki!"

Super Ci wyszło! Odjazdowe te postacie :-)

Posted using Partiko Android

·

Dziękuję! Wczoraj dzieciaki bawiły się nimi w teatr. :)

Hha to jest genialne !!! muszę to zrobić ze swoimi dziećmi.. nie no gratuluję !!

·

Dziękuję! Rolki po papierze to rzeczywiście genialny budulec. Pomysł na Steemiaki wziął się z rozległej rolkowej działalności plastycznej moich dzieci w przedszkolu i szkole. Otóż na bazie rolek wykonywane były: zając wielkanocny, święty Mikołaj, bukiet kwiatów w wazonie, motyl, pingwin, sowa, rakieta i krokodyl. :D

·
·

:D tak przechodziłem to samo, jeszcze całkiem niedawno mieliśmy w domy całą reklamówkę biedronkową tych rolek bo też do przedszkola były potrzebne, nawet na urodziny dostałem od dzieci elegancko udekorowany tort z tych rolek :D:D. Pochwalimy się efektami jak zrobimy ;D

·
·
·

Też zbierałam te rolki i jeszcze odkładam zawsze 5-6 do szafki. Syn jest w drugiej klasie, może coś jeszcze będzie robił.

Na efekty czekam z niecierpliwością. :)

rolki - rolkami,
ale te wymiarowe, proporcjonalne i twarzowe twarze!! :D
tego się nie nabędzie w byle jakim papierniczym :)

·

Może akurat tych główek nie ma jeszcze w sprzedaży, ale pozwolę sobie zwrócić uwagę na środkową miniaturkę zdjęcia z prac na Steemiakami. Nawet bez głów figurki były w 100% rozpoznawalne, więc do prac ołówkowych można podejść całkowicie bezstresowo. ;)