You are viewing a single comment's thread from:

RE: Wariacje na temat ciasteczek owsianych.

in #polish6 years ago

Bardzo bardzo apetyczne wariacje. Przy maśle sezamowym pomyślałam o jeszcze jednej wariacji - przy następnym pieczeniu spróbuję wersji z mielonym makiem. :)

Sort:  

Super pomysł z tym makiem :)
U mnie niestety ta wariacja odpada bo na Korfu nie ma maku w sprzedaży ;)

Jeszcze raz dziękuję Ci za ten przepis, mój mąż jest nim zachwycony i dość regularnie domaga się Twoich ciasteczek owsianych :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 60814.69
ETH 1618.76
USDT 1.00
SBD 0.42