"Moja" kadra na MŚ

in polish •  last year 

Fabiański,Szczęsny,Skorupski- pierwsza dwójka najwyższy poziom,pewniaki. Skorupski etatowy trzeci goalkeeper od pewnego czasu, mimo że Białkowski zbiera dobre recenzje to powinien pojechać 4 lata młodszy kolega z większym doświadczeniem reprezentacyjnym by zapoznawać się z otoczką MŚ co zaprocentuje w przyszłości jeszcze bardziej. Bereszyński,Cionek,Glik,Pazdan,Piszczek,Rybus,Bednarek. Bereś dobry poziom we Włoszech, mogący grać na prawej i z konieczności na lewej stronie, zmiennik Piszczka i Rybusa. Cionek, znający realia,taktykę,etatowo powoływany do kadry, zapchajdziura na każdą pozycję w obronie. Glik,Pazdan,Piszczek,Rybus podstawa składu, najlepsi na swoich pozycjach w kadrze. Bednarek do zapoznawania się z kadrą ,stoper przyszłościowy, wygląda w ostatnich tygodniach solidniej, lepiej niż Kamiński dodatkowo Kamyk zawalił w meczu z Nigerią. Jedynie co go może uratować to... lewa noga, jedyny z naszych stoperów który najlepiej operuję tą nogą. Stawiam jednak na wyjazd Janka. Kuba,Góralski,Grosicki,Krychowiak,Kurzawa,Linetty,Zieliński,Makuszewski,Szymański. Kuba dobry duch szatni,wicekapitan, nie może zabraknąć w kadrze takiego zawodnika. Góralski-walczak, nie odda 1 cm bez walki,dobry odbiór piłki, przekonał do siebie jeszcze bardziej w ostatnim swoim meczu w kadrze, jeden z większych wygranych ostatniego zgrupowania. Grosik to klasa, najlepszy nasz lewoskrzydłowy. Krycha swoim doświadczeniem, powinien dać wskazówki,dyrygent środka pola, podstawowy gracz. Kurzawa jego lewa noga może okazać się przydatna na stałe fragmenty gry, gdy nie pójdzie drużynie, niesamowita i najlepiej ułożona lewa noga z całej kadry! Linetty równy poziom, coraz lepiej prezentuję się w kadrze, coraz ważniejszy dla naszej reprezentacji. Zieliński coraz bardziej rozkręca się z orzełkiem na piersi, dużo daje Napoli, przyszła gwiazda. Maki na zmiany na kontry przy dobrym wyniku w drugiej połowie, szybkość i drybling. Szymański zapchajdziura w ofensywie nie straszna mu żadna ofensywna pozycja, przyda się na zmęczonego rywala, niech zbiera doświadczenie w kadrze i nabiera masy :). Szybkość i technika to jego atuty. Kownacki,Lewandowski,Milik,Wilczek. Kownaś może grać na szpicy, za napastnikiem,oba skrzydła. Dobre recenzje w Sampdorii, lider młodzieżówki, przyszłość naszej kadry ponoć i następca Lewego. Lewandowski-klasa. Milik ważny gracz naszej kadry,dobrze dogaduję się z naszym kapitanem, dobry duet i i świetna lewa noga. Wilczek snajper, póki co z prawdziwego zdarzenia w ostatnim czasie. Dał jasny przekaz kto jest nr 3-4 w tej kadrze, dobrze trafił z formą.

1.Fabiański
2.Szczęsny
3.Skorupski
4.Bereszyński
5.Cionek
6.Glik
7.Pazdan
8.Piszczek
9.Rybus
10.Bednarek
11.Kuba
12.Góralski
13.Grosicki
14.Krychowiak
15.Kurzawa
16.Linetty
17.Zieliński
18.Makuszewski
19.Szymański
20.Kownacki
21.Lewandowski
22.Milik
23.Wilczek

Powodzenia!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

dodaj jakąś fotkę darmową np z pixabay, np polskiej flagi lub piłki i od razu lepiej to będzie wyglądać

W większości się z tobą zgadzam, ale nie jestem pewien czy warto aby Szymański już teraz jechał na MŚ, wydaje mi się, że to trochę za wcześnie.

·

Wiesz chodzi o to by parę osób pojechało tam poznać jak to ma wyglądać od środka nawet jeśli zagrają tam 3-5 minut, gdy końcowy wynik jest rozstrzygnięty. To wszystko procentuje plus daję motywację skoro "młody pojechał to i ja mogę jechać,tylko muszę dobrze grać" na tej zasadzie. 2-3 młode osoby wyróżniające się w swoim wieku. I tak też było na poprzednich większych imprezach.