Miedź Legnica-Ruch Chorzów 28/04 15:00steemCreated with Sketch.

in polish •  last year  (edited)

Pojedynek Dawida z Goliatem. Główny kandydat do awansu podejmuje głównego kandydata do spadku. Miedź kadrowo przerasta tą ligę zaczynając od sztabu szkoleniowego kończąc na 18 zawodniku. Ruch w weekend "sprawił" sobie niemiły prezent na swoje 98 urodziny przegrywając u siebie z 12-stą w tabeli Pogonią Siedlce 0-6. Ostatni w tabeli Ruch w środku tygodnia zagra w Olsztynie zaległy mecz co nie jest bez znaczenia przy obecnej kadrze Niebieskich, Klub chciał przełożyć termin na 1 maja lecz PZPN nie wydał zgody, piłkarzy czeka więc 1000km w obie strony + 90 minut walki na boisku co przy sobotniej potyczce z wypoczętym liderem na jego terenie nie napawa optymizmem. Nie najlepsza forma Ruchu, mało czasu na regenerację co będzie widać, stosunek 2-1-9 w meczach wyjazdowych to zdecydowanie każe mi zagrać na zespół z Legnicy którzy w tym roku jeszcze nie przegrali i nie zanosi się na zmiany.

Typ 1
kurs 1.55(prawdopodobnie, jeszcze spadnie)
STS
stawka 9/10

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Miedź wygrywa wysoko z Ruchem, aż 6:1 !!

Świetny nos masz do takich meczów, wrzucaj więcej pozdrawiam :)

Wrzucam, gdy widzę duże prawdopodobieństwo,różne czynniki się składają do siebie by dany typ wszedł, wtedy to ma sens. :)

Podoba mi się to :P Ja za to próbuje, codziennie wrzucać pare typów które mogą być ciekawe, ale muszę jeszcze doświadczenia złapać bo jeszcze nigdy nie miałem, że wszystkie typy były ok :s, Pozdrawiam!

Powiem Tobie, że lepiej wybrać dany Kraj bądź ligę i siedzieć tylko w tym, dużo zbierać informacji, łapać kontakty, oglądać mecze niż obstawiać wszystkiego po trochu, Efekty przyjdą na pewno no i też uzyskasz satysfakcję wiedząc coś więcej,szybciej niż buki. :)

Szkoda tego ruchu, mozna byc nawet za ksg ale zwyczajnie kolejny klub z wielkimi tradycjami upada na naszych oczach i bedzie sie tułał po 2. ligach, co to za ekstraklasa bez widzewa, łksu, poloni czy własnie ruchu...

Zdecydowanie masz rację, tym bardziej jak widać Widzew kibicowsko jest w czołówce Ekstraklasy gdzie na III ligę przychodzi po przeszło 17 tys. ludzi, być może to jest ten rok, kiedy wróci przynajmniej Ekstraklasa do Katowic. ;)