Czy to koniec wolnego i darmowego internetu ACTA 2.0! CENZURA I OPŁATY!

in polish •  11 months ago

Już za kilka dni dokładnie 20 i 21 czerwca będzie głosowanie nad nowym prawem unijnym dotyczącym treści cyfrowych w internecie. Niestety na 99,9 procent pierwsza część głosowania przejdzie i na to niestety nie mamy żadnego wpływu. Tak naprawdę to własnie od tego momentu zaczynać będzie się walka i czas na ogromne protesty jak było to w roku 2012.

Kiedy to o Polsce mówiono na całym świecie. Dlaczego wspominam o roku 2012? Ponieważ to właśnie wtedy Polacy dali przykład pięknego nieposłuszeństwa obywatelskiego. Dzięki Polsce protesty rozbiegły się na całą Europę. Wtedy to własnie protestowali wszyscy przeciwko jednemu wspólnemu wrogowi jakim było ACTA.

W mediach głównego nurtu ogólnie jest bardzo cicho na temat nowego ACTA. Dopiero od wczoraj zauważyłem że w wyszukiwarce Google powstało trochę więcej treści ,która będzie mówiła o problemie. Na steemit pierwszy ten temat poruszył @veroniq https://steemit.com/polish/@veroniq/acta-2-0-czy-nadchodzi-koniec-internetu-jaki-znamy?sort=author_reputation
i tak właściwie to nastała cisza w tym temacie, co mnie osobiście bardzo dziwi. No ale dzięki temu to moja treść będzie unikalną unikalnością, heheh tutaj już by mi się załączał #swiatbluro :) Osoby ,które mnie śledzą to wiedzą, jaki ze mnie "artysta" jednak,że nie mam teraz weny twórczej i kilka problemów. Jednak zapewniam was jak mnie natchnie to napiszę jeszcze nie raz i nie dwa.

Dzisiaj jednak przychodzę do was z filmikiem ,który wytłumaczy dlaczego tytuł jaki widzisz czyli Czy to koniec wolnego i darmowego internetu ACTA 2.0! CENZURA I OPŁATY! nie jest to efekt clicbajtu. Jednak jest to poważny problem ,który trzeba nagłośnić.

Uprzedzajać pytania dlaczego nie jest to upload na jakimś steemitowym serwisie?
Mój internet ten materiał wysyłał 1 dzień od samego rana do godzin popołudniowe-wieczornych. Niestety mam tragiczny upload i niestety nic nie jestem w stanie z tym zrobić..

Oczywiście tutaj też wielkie dzięki dla @Aditor ,który pomógł mi stworzyć miniaturkę do filmiku.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!