Dlaczego reaktywowałem drugie konto?

in polish •  4 months ago 

Drugie konto (@bezkresu) stworzyłem w czasach, gdy DLive zdawał się być super apką, która nie tylko pozwala ludziom strimować, ale jeszcze ich za to wynagradza. Oczywiście nie każdemu się to podobało, ale dla mnie było to dość rozwojowe i pchnęło do przełamania pewnych barier. Aby jednak nie zaśmiecać swojego bardzo uporządkowanego "głównego konta" (@hallmann) postanowiłem założyć drugie - do strimów. Kilka razy przydało się ono również do postów wewnątrz-steemowych...

A potem DLive zdradził i konto leżało odłogiem. 4 miesiące temu pojawiło się na chwilę za sprawą eksperymentu, którego założeniem było nagrywanie kawałków i publikowanie postępów na DSound. Nagrałem dwa. Na więcej już czasu nie starczyło. A publikowanie na dwóch kontach podobnego kontentu nie ma większego sensu. Lepiej rozwijać jedno konto niż rozdrabniać się na kilka.

Dlaczego więc powróciłem na drugie konto?

somsiad2.jpg

Jeśli ktoś sądzi, że znalazłem jeden prosty sposób na miliony ze Steemita (lub raczej Steempeaka) to niestety muszę go zawieść. Chodzi o coś innego. Coraz częściej bowiem spotykam się z sytuacją, że rozmawiam z kimś, opowiadam mu o jakiś bieżących sprawach a on mi na to: "Tak, wiem, czytałem". Ostatnio na przykład właścicielka mieszkania, które wynajmuję w Damaszku Europy zapytała mnie o... remont mojego mieszkania w Rzeszowie. Okazuje się więc, że moje posty czyta dużo więcej osób niż sądziłem.

Do tej pory żyłem w przeświadczeniu, że mało kto spoza Steemita/Steempeaka czyta moje wpisy. Reklama głównego konta zrobiła jednak swoje i nielinkowanie artykułów na Facebooku nie jest już gwarantem, że przeczytają go tylko i wyłącznie osoby przeglądające #polish. @bezkresu pozostaje jednak nieznane. Kto ma wiedzieć, ten o nim wie. I właśnie dla tych co wiedzą, część rzeczy będę wrzucał tutaj.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jeśli linkujesz do steempeak to sam steempeak ma pewne rozwiązanie choć dość ułomne, ale może rozwiną. Zawsze można do nich napisać na discordzie.

Mianowicie możesz ukryć posty, żeby nie wyświetlało ich na twoim profilu i feedzie osób, które Cię obserwują. Pozostaje przeglądanie po tagach lub inny interfejs.

Można też edytować i np po 7 dniach dopiero ukryć ;D Zaraz poukrywam na steempeak posty, których się wstydzę.

Przechwytywanie.PNG

Przy okazji sprawdzałeś jak działa images metadata, bo ja się na tym nie wyznaje, pytam z ciekawości i nie wiem czy to przydatne dla fotografa.

Nie wiem jak działa images metadata. Zasadniczo nawet jak post wrzucam przez SteemPeaka to foty ładuję na Steemicie. Wciąż wydaje mi się pewniejszym projektem niż SteemPeak, a nie chciałbym, by mi foty zniknęły - miałbym wtedy sporo roboty ze zgrywaniem ich na własny serwer.