Stacja Dyneburg 2019 - co dalej?

in polish •  8 months ago  (edited)

Kilka dni temu zakończyłem zbieranie zgłoszeń na majówkowy wyjazd do Dyneburga. W zasadzie nie miałem czego kończyć, ponieważ liczba e-maili otrzymanych w temacie wyniosła zero.

Jednym z celów mojego zeszłorocznego projektu była promocja Dyneburga jako wartego odwiedzenia miasta kresowego. Podstawową formą wsparcia tamtejszych Polaków jest odwiedzanie ich i budowanie z nimi relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu. Tylko tyle i aż tyle. Miałem nadzieję, że organizując taki wyjazd w dogodnym dla większości terminie znajdę kilka chętnych osób, które pojadą tam ze mną i być może dalej będą dzielić się swoim zainteresowaniem Kresami Kresów. Rzeczywistość okazała się jednak odmienna. Nie zamierzam jednak narzekać, ponieważ zaistniały scenariusz również brałem pod uwagę. W takim razie co dalej?

Wyjazd zostaje zawieszony. Oznacza to tyle, że szanse jego powodzenia w pierwotnie podanym terminie na chwilę obecną określam jako 50/50. E-mail kontaktowy [email protected] wciąż czeka na zgłoszenia ale nie obiecuje już, że moja odpowiedź będzie pozytywna. Bardzo chciałbym odwiedzić Dyneburg w tym roku ale nie jestem obecnie w stanie teraz określić czy będzie to maj (jak wstępnie zakładałem) czy inny termin.

Jednocześnie odświeżyłem nieco stronę www.stacjadyneburg.pl Pojawiło się podsumowanie dotychczasowych działań, opcja zaproszenia mnie na prelekcję lub innego typu współpracy.
Powoli czuje, że czas na nowe przedsięwzięcia.

IMG_20180712_084016.jpg
Lāčplēša iela, Dyneburg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Tak to jest jak się organizuje wyprawę na Borneo czy Sumatrę ;)

Cóż, wychodzi na to, że Wrotnowski miał rację ;)

Niestety nawet w FTMiW temat ten od dłuższego czasu leży odłogiem (może nie całkowicie, ale po "Projekcie Inflanty" nie było żadnych większych działań), co mnie osobiście boli i nie daje spokoju. Dobrze byłoby to zmienić. Ostatnio wpadło mi do głowy kilka pomysłów w związku z VR-em. Jak będzie Ci się kiedyś nudziło, to wpadnij do KBK to można pogadać :)

Z tym nudzeniem się to ciężko jest, ale do KBK zawsze chętnie zajrzę :) Jesteśmy w kontakcie :)

Congratulations @basementdisco! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 50 comments. Your next target is to reach 100 comments.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness and get one more award and increased upvotes!