You are viewing a single comment's thread from:

RE: Hmm. Chyba potrzebuje pomocy!

in #polish6 years ago (edited)

Założyłem konto na tym ionomy i co tam się wkleja do tego Memo. Inaczej, gdzie to można znaleźć?

Przepraszam, że tak pytam, ale jestem ciemny i nigdy tego nie robiłem. :)

Nevermind, znalazłem na PeakD artykuł jak to zrobić. Dzisiaj się tym pobawię. :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59715.35
ETH 1564.61
USDT 1.00
SBD 0.42