You are viewing a single comment's thread from:

RE: Żyję... to pomyślałem, że się odezwę :)

in #polish7 years ago

Bardzo fajnie, że dałeś oznaki życia. :) Wracaj jak będziesz mieć chwilę czasu. Oczywiście rodzina jest najważniejsza. Pozdrowienia dla Waszej gromadki :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62304.31
ETH 1655.00
USDT 1.00
SBD 0.42