Poznajcie Rina Kosso - Jednego z Bohaterów mojej animacji

in polish •  last year  (edited)

rin concept art.png

Rin jest 16-letnim Kosmitą z Planety Ross 128b, oddalonej od Ziemi o 11 lat świetlnych. Zanim trafili do Cathairo Gaiti, Wraz ze swoją siostrą Ryu, i swoją rodziną Tj. młodszymi o dwa lata siostrą Myu i bratem Kyu oraz rodzicami żyli blisko granicy z Reptilią Południową. Gdy Rin oraz Ryu mieli 7 lat, miasto, w którym mieszkali, zaatakowała grupa Reptilian z reptilii południowej. Wiele felinezjan zginęło w ataku, a miasteczko zostało prawie doszczętnie zniszczone.
Podczas ataku Rin i Ryu ukryli się w jednej z piwnic - Gdy następnego dnia wyszli na zewnątrz, wszędzie dookoła leżały ciała felinezjan. Rin oraz Ryu sprawdzili, czy ich rodziny nie ma wśród zabitych, ale ich tam nie znaleźli. Jako iż wiedząc, że nic w tym mieście po nich i nie mają się gdzie schować, postanowili wędrować przed siebie i zobaczyć, co dalej będzie.
Zaczęli więc wędrówkę przed siebie, podczas której metodą prób i błędów nauczyli się zdobywać jedzenie, ukrywać się oraz walczyć - Coś, co na ziemi nazwalibyśmy Survivalem.

Koniec Końców, po miesiącach tułaczki, doszli do stolicy kraju, Cathairo Gaiti. Jak można się spodziewać, bardzo się wyróżniali z tłumu, przez co zwrócili na siebie uwagę Tamtejszej Policji - Policjanci próbowali ich złapać, ale Rin oraz Ryu byli sprawniejsi od nich. W pewnym momencie przez przypadek natrafili w tłumie na Raia Tategamiego, Prowadzącego wspomniany w poprzednim artykule dom dla osób uzdolnionych w różnych dziedzinach, przy tym jednego z zarządców miasta. Rai powiedział policjantom, że porozmawia z dzieciakami i że nie muszą się niepokoić.
Rai zapytał więc ich kim są i skąd przybyli - Rin zaś opowiedział dokładnie całą historię -To, jak przetrwali atak, jak uciekli ze swojego zniszczonego miasta, to jak przetrwali miesiące tułaczki. Wiedząc, że ich umiejętności mogą być przydatne, Rai przyjmuje ich pod swój dach.

Mija Kilka lat i Rin oraz Ryu są już nastolatkami - Wszystkie ich przejścia z czasów dzieciństwa, sprawia, że mimo młodego wieku, są mentalnie dojrzali - Wszystkie wydarzenia, których byli świadkami, zmusiły ich do szybkiego dorośnięcia. Od momentu, gdy zamieszkali w domu Raia, z własnej woli zaczęli chłonąć książki - Od powieści aż po wszelkiego rodzaju poradniki lub podręczniki z wielu dziedzin.Zdobywszy wiedzę, postanawiają więc pomóc Raiowi i jego grupie w zapewnieniu bezpieczeństwa miastu - Od czasu do czasu ucząc też młodszych felinezjan (chodzących do szkół - Prywatnych rzecz jasna ;) ) Survivalu. Przez to udaje im się zdobyć środki, by mieć własny dom i się samodzielnie utrzymać.

Pewnego dnia Rai wzywa ich do swojego domu - I tutaj zaczyna się fabuła mojego filmu, którą poznaliście w poprzednim wpisie.

Stay Tuned na następne wpisy o mojej animacji oraz z moimi przemyśleniami na różne tematy i do zobaczenia w kolejnym wpisie :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!