Klub Steemit w grze Football Team nadal działa!

in polish •  2 months ago 

No właśnie... Kiedyś obiecałem, że będą raporty z osiągnięć naszego klubu w grze Football Team, ale wyszło jak wyszło.

W końcu zebrało mi się na małe podsumowanie naszej działalności i pragnę przedstawić Wam nasze wyniki oraz to, co do tej pory udało nam się osiągnąć.

Screenshot_20190326_004237.jpg

Nasza liga

Obecnie znajdujemy się w lidze 2B hiszpańskiej. Wcześniejszy sezon zakończyliśmy na ostatnim miejscu w 2 lidze i teoretycznie spadliśmy do 3 ligi. Jednak twórcy gry ciągle akualizują i zmieniają grę i tym samym nastąpiła zmiana w ligach, więc możemy się cieszyć, że dalej jesteśmy w 2 lidze, tylko, że z dopiskiem "B".

Screenshot_20190326_004339.jpgScreenshot_20190326_004422.jpg

Aktualnie po 14 meczach jesteśmy na 10 (stabilnym) miejscu z dorobkiem 20 punktów (6 wygranych, 2 remisy i 6 przegranych). Tak naprawdę jest to nasz najlepszy sezon od kiedy powstała drużyna. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie powalczymy o awans do ligi 2A, ale wszystko małymi kroczkami.

Nasi zawodnicy

Nasze drużynowe szeregi zasilają zarówno Steemianie jak i zwykli gracze, którzy szukali poprostu (dobrego i aktywnego) klubu. Niestety wielu z nas traci motywację do gry i coraz rzadziej loguje się, by trenować swoich zawodników. Gra z każdym wyższym poziomem jest bardziej monotonna i czasochłonna, lecz w tym przypadku pomocny jest @opelkus, który na tą okoliczność stworzył bota, który trenuje praktycznie za nas. Sam z niego nie korzystam, ale parę osób korzysta/korzystało.

Akualna lista zawodników:

Screenshot_20190326_004617.jpg
Screenshot_20190326_004643.jpg

Nasi Steemianie to: @bartheek, @nieidealna.mama, @suchy, @sarmaticus, @julietlucy, @fervi, @saladyn276, @kusior, @opelkus, @mizej.
Właścicielem klubu pozostaje @beleg, a asystentem jestem nadal ja - @baro89.

Drużyna łącznie liczy 16 zawodników i jeśli ktoś chciałby spróbować zagrać z nami, cały czas przyjmujemy wszystkich z otwartymi ramionami. Miejsca wystarczy dla wszystkich chętnych.

Gra cały czas jest rozwijana

Twórcy gry, jak już wspomniałem wcześniej, co chwilę dodają nowe aktualizacje i starają się rozwijać grę. Praktycznie co sezon jest kilka nowych opcji i ulepszeń. Poza tym organizowane są różne konkursy, które dają nam energię do treningów.

Football Team to jedna z lepszych gier przeglądarkowych, dodatkowo pochodzi całkowicie od polskich twórców, z czego można być dumnym. Nasz klub Steemit ma za zadanie zainteresować innych graczy nasza platformą. Czy to się uda? Czy ktoś dołączy lub dołączył już do naszej społeczności? Czas pokaże.

Pozdrawiam
Asystent @baro89

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Nie gram, ale trzymam za Was kciuki!

·

Dzięki, idzie nam coraz lepiej 😉

Posted using Partiko Android

·

Szkoda :( Cała gra by się skupiła na treningu klubowym o 20:00, wchodzisz, klikasz przycisk i wychodzisz. A gdybyś nie miał czasu na klikanie podczas treningu to możesz kupić sobie trening w Centrum Szkoleniowym, bo teraz pensje w klubie są kosmiczne. Na to byś poświęcił minutę - dwie dziennie. Z drugiej strony to powoli staje się nudne i monotonne.

·
·

Może w innym kierunku pójdzie ta gra. Czekają na nas aktualizacje, chociaż męczące jest klikanie tych treningów.

Posted using Partiko Android

W tym sezonie bardzo dobrze nam idzie, najlepiej w całej historii. Postacie nam się rozwinęły, infrastruktura klubu. Mam nadzieję, że w tym sezonie uda nam się utrzymać w tej lidze.

·

O to można być spokojnym 😉oby tak dalej szło

Posted using Partiko Android