Cześć wszystkim Steemianom, ale naprawdę wszystkim. 🌝 Witam się pierwszy raz po polsku.

in polish •  last year  (edited)

Cześć wszystkim Steemianom.

Nazywam się Damian. Mieszkam w Polsce. Wraz ze mną jest też Monika, jak widać na zdjęciu poniżej.


18278271_1939385092972597_6557066678163714745_o.jpg


Mam 31 lat. Z zawodu jestem piekarzem, więc chciałbym podzielić się z wami technikami wyrobu pieczywa i innych wypieków.
Na ten moment jestem stolarzem i zajmuję się stolarstwem budowlanym. Miałem okazję pracować również w pracowni renowacji mebli.

Mam wiele zainteresowań i nie zamierzam nastawiać się na jeden temat. Dotykam wszystkiego, próbuję wiele nowych rzeczy. W chwili obecnej moje hobby to snycerstwo, majsterkowanie, rysowanie, szkicowanie, gry komputerowe, planszowe, historia, legendy, ciekawostki, grafika wektorowa, muzyka, polityka, newsy, pisanie i czytanie książek-szczególnie fantastyka (ale nie jestem do tej kategorii przywiązany), fotografowanie (podróże, szczególnie góry dzięki mojej Żonie). Jest tego naprawdę sporo. Sam się nawet czasem dziwię i obawiam, to jest właśnie fajne - jak dla mnie - bać się własnych bakcyli.

Wpisów będziemy dokonywać razem z Żoną. Czasem zamieszczę też coś, co tworzy Monika: scrapbooking, decoupage, cekinowanie Ostatnio stworzyła ciekawy drapak dla Naszego kota Leona. Myślę, że podzieli się tym, jak to zrobiła.


30265173_2108674642710307_2797754542538365083_n.jpg


Byłbym bardzo wdzięczny za informację zwrotną o Waszych odczuciach, co do treści artykułów.

Na koniec małe wyjaśnienie. Założyłem dwa konta. Pierwszy plan był taki, że jedno miało być dla wspólnych wpisów wraz z żoną, czyli to konto @gmeracz a drugie tylko dla siebie i swoich pomysłów. Po dłuższym zastanowieniu doszliśmy do wniosku, że wystarczy jedno.

Problem pojawia się teraz taki, gdyż wpisy mogą nie być z jedną myślą przewodnią lub dwoma, ale z wieloma. Czy to nie będzie wprowadzało zamieszania dla tych, którzy chcieliby śledzić konto z powodu np. fotografii ?

20170822_151157.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Source
#introduceyourself/#introducemyself

The “introduceyourself/introducemyself” tag is for creating one introductory post that tells us about you. Users are encouraged to use this tag exclusively for that, and not to reuse it.

More information:

The Game of Tags

I haven't used this tag for spam. I introduced myself in my Polish language. In addition, with explanations.

Gracias por pasar a formar parte de nuestra comunidad, Saludos.

Welcome to steemit @b4ck. Join @minnowsupport project for more help. Checkout @helpie and @qurator projects.
Send SBD/STEEM to @treeplanter to plant trees and get an get an upvote in exchange of your donation (Min 0.01 SDB)
Upvote this comment to keep helping more new steemians
Send SBD/STEEM to @tuanis in exchange of an upvote and support this project, follow for random votes.

Cześć :)
Czekam w takim razie na coś o grafice wektorowej, ciekawi mnie czym tam skrobiesz :) O snycerstwie z chęcią też po czytam, widziałem kilka "filmików" na ten temat i jeśli ma się bogatą wyobraźnie oraz co nieco w warsztacie można robić cuda :) Cierpliwości masę też w sumie ^_^

Cierpliwość. Jak najbardziej i czas którego nie da się tak łatwo podzielić na wszystkie zainteresowania😋 . Jeśli chodzi o porady raczej z rąk czysto hobbystycznych ciężko będzie mi pisać ale doświadczeniem i informacjami będę z pewnością mógł się podzielić. 20170813_204820.jpg
DSC_0007.jpg

Trochę tych zainteresowań wymieniłeś, myślałem że to ja się rozdrabniam :D W każdym razie, przynajmniej w moim wypadku nie musi to być "pełnoprawny" poradnik czy coś. Wystarczy, że będą to przemyślenia, rzucenie tematu do dyskusji. Tak żeby społecznie było heh. Przede wszystkim trzeba się rozwijać i dzielić myślą ^_^

Hello! I'm as new as you, let's develop together. We can achieve a lot if we act together. I followed you, and you follow me. ;)

Welcome to Steem Community @b4ck! As a gentle reminder, please keep your master password safe. The best practise is to use your private posting key to login to Steemit when posting; and the private active key for wallet related transactions.

In the New Steemians project, we help new members of steem by education and resteeeming their articles. Get your articles resteemed too for maximum exposure. You can learn more about it here: https://steemit.com/introduceyourself/@gaman/new-steemians-project-launch

Hi, b4ck! I wish you an awesome journey here in this loving and caring community :) Life is Good

By the way, there are several groups you as a newcomer can join. They will stay with you for your journey, helping and mentoring along the way.

@greetersguild invite link https://discord.gg/AkzNSKx
@newbieresteemday invite link https://discord.gg/2ZcAxsU

Witaj Damian. Miło że postanowiłeś do nas dołączyć.

Cześć Damian. Witaj na #polish. :)

witaj :)

Adorable.