Cześć wszystkim Steemianom, ale naprawdę wszystkim. 🌝 Witam się pierwszy raz po polsku.

in #polish4 years ago (edited)

Cześć wszystkim Steemianom.

Nazywam się Damian. Mieszkam w Polsce. Wraz ze mną jest też Monika, jak widać na zdjęciu poniżej.


18278271_1939385092972597_6557066678163714745_o.jpg


Mam 31 lat. Z zawodu jestem piekarzem, więc chciałbym podzielić się z wami technikami wyrobu pieczywa i innych wypieków.
Na ten moment jestem stolarzem i zajmuję się stolarstwem budowlanym. Miałem okazję pracować również w pracowni renowacji mebli.

Mam wiele zainteresowań i nie zamierzam nastawiać się na jeden temat. Dotykam wszystkiego, próbuję wiele nowych rzeczy. W chwili obecnej moje hobby to snycerstwo, majsterkowanie, rysowanie, szkicowanie, gry komputerowe, planszowe, historia, legendy, ciekawostki, grafika wektorowa, muzyka, polityka, newsy, pisanie i czytanie książek-szczególnie fantastyka (ale nie jestem do tej kategorii przywiązany), fotografowanie (podróże, szczególnie góry dzięki mojej Żonie). Jest tego naprawdę sporo. Sam się nawet czasem dziwię i obawiam, to jest właśnie fajne - jak dla mnie - bać się własnych bakcyli.

Wpisów będziemy dokonywać razem z Żoną. Czasem zamieszczę też coś, co tworzy Monika: scrapbooking, decoupage, cekinowanie Ostatnio stworzyła ciekawy drapak dla Naszego kota Leona. Myślę, że podzieli się tym, jak to zrobiła.


30265173_2108674642710307_2797754542538365083_n.jpg


Byłbym bardzo wdzięczny za informację zwrotną o Waszych odczuciach, co do treści artykułów.

Na koniec małe wyjaśnienie. Założyłem dwa konta. Pierwszy plan był taki, że jedno miało być dla wspólnych wpisów wraz z żoną, czyli to konto @gmeracz a drugie tylko dla siebie i swoich pomysłów. Po dłuższym zastanowieniu doszliśmy do wniosku, że wystarczy jedno.

Problem pojawia się teraz taki, gdyż wpisy mogą nie być z jedną myślą przewodnią lub dwoma, ale z wieloma. Czy to nie będzie wprowadzało zamieszania dla tych, którzy chcieliby śledzić konto z powodu np. fotografii ?

20170822_151157.jpg

Sort:  

Source
#introduceyourself/#introducemyself

The “introduceyourself/introducemyself” tag is for creating one introductory post that tells us about you. Users are encouraged to use this tag exclusively for that, and not to reuse it.

More information:

The Game of Tags

I haven't used this tag for spam. I introduced myself in my Polish language. In addition, with explanations.

Gracias por pasar a formar parte de nuestra comunidad, Saludos.

Welcome to steemit @b4ck. Join @minnowsupport project for more help. Checkout @helpie and @qurator projects.
Send SBD/STEEM to @treeplanter to plant trees and get an get an upvote in exchange of your donation (Min 0.01 SDB)
Upvote this comment to keep helping more new steemians
Send SBD/STEEM to @tuanis in exchange of an upvote and support this project, follow for random votes.

Hi, b4ck! I wish you an awesome journey here in this loving and caring community :) Life is Good

By the way, there are several groups you as a newcomer can join. They will stay with you for your journey, helping and mentoring along the way.

@greetersguild invite link https://discord.gg/AkzNSKx
@newbieresteemday invite link https://discord.gg/2ZcAxsU

Cześć :)
Czekam w takim razie na coś o grafice wektorowej, ciekawi mnie czym tam skrobiesz :) O snycerstwie z chęcią też po czytam, widziałem kilka "filmików" na ten temat i jeśli ma się bogatą wyobraźnie oraz co nieco w warsztacie można robić cuda :) Cierpliwości masę też w sumie ^_^

Cierpliwość. Jak najbardziej i czas którego nie da się tak łatwo podzielić na wszystkie zainteresowania😋 . Jeśli chodzi o porady raczej z rąk czysto hobbystycznych ciężko będzie mi pisać ale doświadczeniem i informacjami będę z pewnością mógł się podzielić. 20170813_204820.jpg
DSC_0007.jpg

Trochę tych zainteresowań wymieniłeś, myślałem że to ja się rozdrabniam :D W każdym razie, przynajmniej w moim wypadku nie musi to być "pełnoprawny" poradnik czy coś. Wystarczy, że będą to przemyślenia, rzucenie tematu do dyskusji. Tak żeby społecznie było heh. Przede wszystkim trzeba się rozwijać i dzielić myślą ^_^

Hello! I'm as new as you, let's develop together. We can achieve a lot if we act together. I followed you, and you follow me. ;)

Witaj Damian. Miło że postanowiłeś do nas dołączyć.

Cześć Damian. Witaj na #polish. :)

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 19278.06
ETH 1309.89
USDT 1.00
SBD 2.44