Info Football #24 Dom piłkarza obrabowany, Ekstraklasa

in #polish5 years ago (edited)

• Kevin Prince Boateng, piłkarz który niedawno został wypożyczony do FC Barcelony wczoraj zagrał swój pierwszy mecz, jego drużyna skromnie wygrała 1:0 z Real Valladoid po golu Messiego. Po spotkaniu w jego domu czekała go nie miła niespodzianka jego dom został obrabowany a nieznani sprawcy zabrali m.in. biżuterię o wartości ok. 300 tysięcy euro oraz gotówkę.

• Jagiellonia Białystok szczęśliwie po golu prawego obrońcy Wójcickiego w 90 minucie pokonała u siebie 1:0 drużynę Wisły Płock. W tym meczu doszło do skandalicznej sytuacji, gdy Furman zawodnik Wisły wyzwał kapitana Jagiellonii Romańczuka od banderowców. Ostro na te zachowanie zareagował również kierownik drużyny z Białegostoku Arkadiusz Szczęsny. Pracownik klubu zapowiedział, że będzie się starał by ukarać pomocnika Wisły.
  • Zagłębie Sosnowiec w końcu wzięło się w garść i wygrało mecz, tym razem podejmowali zespół Arki Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 3:2, a bramki strzelali dla Zagłębia 38' Udovicić, 60' i 85' Pawłowski dla Arki 2 bramki zdobył obrońca Zbozień 9' i 45'.
  • Korona Kielce zremisowała z Lechią Gdańsk 0:0 w meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy. Zawodnicy Piotra Stokowca mogli wywalczyć trzy punkty, ale rzut karny w drugiej połowie zmarnował Flavio Paixao. Przypomnijmy, że dla Lechii jest to już 14 mecz z rzędu bez porażki.