Info Football #18 Emiliano Sala, Ekstraklasa

in polish •  3 months ago  (edited)

Siemanko dziś kolejna porcja informacji.

sala.jpg

  • Policja wydała oficjalne oświadczenie, Emiliano Sala nie żyje. Po dwóch tygodniach wszystko zostało wyjaśnione i to jego ciało odnaleziono we wraku samolotu w porcie Portland w niedzielę. Argentyńczyk zginął w wyniku katastrofy lotniczej, do której doszło 21 stycznia. Sala podróżował do Nantes, gdzie miał pożegnać się z kolegami z drużyny, a następnie wrócić do Cardiff, do którego się przeniósł. Wrak znaleziono na dnie morze na głębokości 63 metrów. Na jego pokładzie znajdywały się zwłoki, które w czwartek zidentyfikowano jako ciało piłkarza.

ekstra.jpg

  • Wróciła Ekstraklasa, a jako pierwsi w rundzie wiosennej zagrali Miedz Legnica i Jagiellonia Białystok. Drużyna z Białegostoku pokonała na wyjezdzie Miedz 3:0, a bramki strzelali Mitrovic 15', Guilhereme 45' i Novikovas 74'. Mimo 3 bramek strzelonych przez Jagę mecz stał na niskim poziomie.

Lech Poznań przegrywa mecz z Zagłębiem Lubin 1:2 w ostatniej sekundzie po golu samobójczym obrońcy Lecha Vujadinovicia. Wcześniej bramki strzelali 66' Gytkjaer oraz 75' Starzyński. Drużyna Adama Nawałki słabo rozpoczyna rundę wiosenną. Zespół z Lubina na pewno cieszy się z takiego obrotu spraw, ponieważ w minucie 86 przy wyniku 1:1 Filip Starzyński zmarnował rzut karny.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @awakenmaster! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 10 as payout for your posts. Your next target is to reach a total payout of 50

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!