Info Football #9

in polish •  4 months ago

mil.jpg

  • Krzysztof Piątek wtorkowym występem w Pucharze Włoch rozgrzał serca kibiców Milanu. Polski napastnik zdobył 2 bramki i odprawił zespół z Napoli do domu. Gdy Piątek strzelił pierwszą w 11 minucie bramkę stadion eksplodował, emocje sięgały zenitu. Przy drugiej bramce minuta 27 było to samo, ale zapewne nie zdawał sobie sprawy co czeka go pózniej. Zbliża się 80 min. sędzia boczny wyświetla tablicę. Zmiana Piątek opuszcza boisko i na stadionie słyszymy skandowane jego nazwisko przez 20 tys. kibiców Milanu, niesamowite. Drużyna z Mediolanu zmierzy się ze zwycięzcą pary Inter Mediolan - Lazio Rzym.

Milan - Napoli 2:0

fcb.png

  • 21 letni środkowy pomocnik Frenkie De Jong obecny gracz Ajaxu Amsterdam przenosi się do FC Barcelony. Holender pozostanie na razie w Ajaxie a od nowego sezonu 19/20 będzie on już występował w Barcelonie. Jest to bardzo dobry ruch ze strony drużyny z Katalonii, ściągają młodego utalentowanego i perspektywicznego gracza za przyzwoitą kwotę 75 mln euro.

fra.jpg

  • Mario Balotteli opuszcza OGC Nice i przenosi się do Marsylii. 28 letni krnąbrny napastnik teraz będzie miał szanse pomóc Francuzom wydobyć się z kryzysu w jaki wpadli około 3 miesiące temu. Pobyt w Marsylii będzie testem charakteru dla Mario i potwierdzenia tego, że mimo iż jest niedoceniany, może jeszcze pokazać klasę.

fior.jpg

  • Zapomniany przez wszystkich w Polsce 29 letni prawy pomocnik Tomasz Kupisz były reprezentant Polski, który drużynie narodowej rozegrał 4 spotkania przenosi się z Ascoli do Livorno (2 Liga Włoska). Błąkający się zawodnik po różnych klubach z Serie B, może w końcu ustabilizuje formę i zagości w tym klubie dłużej niż na rok.

wawel.jpg

  • Sławomir Peszko 33 letni lewy pomocnik został wypożyczony na pół roku z Lechii Gdańsk do Wisły Kraków. Na pewno będzie to wzmocnie Wisły, i nie przychodzi tylko do klubu jak powiedział Marko Kolar zawodnik Wisły jako atmosferović. Zapewne Peszko się odbuduje i kto wie może pozostanie w Krakowie.
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!