Info Football #6

in polish •  4 months ago 

as.jpg

  • Thierry Henry został zawieszony w obowiązkach trenera AS Monaco co najprawdopodobniej oznacz to to,że zostanie zwolniony. Henry przejął zespół 13 października 2018 roku, zastąpił na tym stanowisku Leonardo Jardima. Jego zadaniem było wyciągnięcie drużyny z dna tabeli i utrzymanie jej w lidze. Niestety z każdym kolejnym miesiącem drużyna tylko pogrążała się. Wybitny przed laty piłkarz, obecnie były już trener prowadził zespół w 20 spotkaniach. Bilans meczy pod jego wodzą wynosi - 4 zwycięstwa, - 5 remisów, - 11 porażek. Pozostawił zespół na 19. miejscu w tabeli ze stratą trzech punktów do bezpiecznego miejsca. Czy zespołowi w, którym występuje Kamil Glik uda się utrzymać w Ligue 1 (1 Liga Francuska), na razie na to nic nie wskazuje ale będą musieli naprawdę się postarać żeby tego dokonać. Nowym trenerem zostanie stary nowy trener Leonard Jardim. Portugalczyk po 3 miesiącach przerwy wraca do klubu.

chels.jpg

  • Chelsea Londyn mierzyło się dziś z Tottenhamem Hospur, był to mecz półfinałowy pucharu Carabao Cup. W pierwszym meczu goście czyli Tottenham byli lepsi i wygrali 1:0. W rewanżu emocji nie zabrakło Chelsea pewnie ruszyła na drużynę Spurs, która jest mocno przetrzebiona kontuzjami i nie ma paru liderów tej drużyny. Pierwszą połowę zdominowali Londyńczycy zdobywając, aż 2 bramki, a ich strzelcami byli N golo Kante i Eden Hazard. Na początku drugiej za to obudzili się gracze Tottenhamu lekko przejmując kontrolę nad meczem i zdobywając kontaktowego gola, który wyrównał stan rywalizacji w dwumeczu na 2:2. Autorem tej bramki był Fernando Llorente. Taki wynik utrzymał się do końca. W tym pucharze nie ma dogrywek więc od razu przeszliśmy do konkursu jedenastek. Lepsi okazali się gracze Chelsea pokonując Tottenham 4:2.

bar.jpg

  • FC Barcelona wypożyczyła zawodnika Sassuolo Kevina Princa Boatenga występującego na pozycji pomocnika. Jest to zawodnik uniwersalny mogący występować na kilku pozycjach, a więc dla klubu z Kataloni się przyda. Trzeba też dodać, że jest to piłkarski obierzy świat, na pewno zwiedził już pół europy, a występował min. w takich krajach: , Niemcy z kąt wyszedł na szerokie wody, Włochy, Anglia wcześniej tez Hiszpania.

ang.jpg

  • Ashley Cole 38 letni lewy obrońca były gracz min. Arsenalu, Chelsea, AS Roma przenosi się słonecznego Los Angeles do Derby County (1 Liga Angielska). Spotka się tam ze swoim byłym kolegą z boisk, z którym występował w drużynie Chelsea obecnie trenerem baranów Frankiem Lampardem. Ten ruch transferowy, może być dobry w kontekście walki drużyny Derby o awans do Premier League. Anglik Cole stoi przed ciekawym sprawdzianem, ponieważ on grywał w różnych zakątkach świata ale nigdy nie grał w Championship (2 Liga Angielska).
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!