Info Football #17 Transfery, Puchar Hiszpanii i Francji

in polish •  3 months ago 

wis.jpg

  • Jakub Błaszczykowski podpisał pół roczną umowę z Wisłą Kraków i oddał swoją pensję. Oznacza to, że zarabiać będzie 500 zł, które przeznaczy na bilety na mecze Wisły dla Domów Dziecka. Wielki Szacunek. 33-latek grał już dla Białej Gwiazdy w latach 2005-2007 i właśnie stamtąd wyruszył w wielki piłkarski świat, był kolejno zawodnikiem Borussi Dortmund, Fiorentiny i Vfl Wolfsburg.

hisz.png

  • Puchar Hiszpanii : Drugie stracie półfinałowe Real Betis vs Valencia CF, emocjonujące spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:2. Gospodarze prowadzili już 2 do 0 aby stracić 2 bramki i zremisować te spotkanie a to pokazuje, że przewaga 2 bramek w futbolu jest niebezpieczna. Dla Betisu strzelali Moron 45 min. oraz Joaquin 54 minuta, te trafienie było ozdobą spotkania, ponieważ gol padł prosto z rzutu rożnego, trafienie te można nazwać centro strzałem. Dla zespołu Valencii trafiali Czeryszew 70 min i Gameiro 90min.

fra.jpg

  • Puchar Francji : Drużyna PSG w męczarniach po dogrywce pokonała trzecioligową Villefranche-Beaujolais 3:0. Bramki strzelali Draxler 102 min, Diaby 113 min oraz Cavani 119 min. Przypomnijmy, że w drużynie nie ma Neymara, który przechodzi rehabilitację i wróci dopiero za około miesiąc.

Olimpique Lyon ostatnią drużyną, która awansowała do ćwierćfinału pucharu Francji. Drużyna z Lyonu pokonała na wyjezdzie zespół EA Guingamp 2:1, a bramki w tym meczu strzelali dla Olimpiqu Dembele 7 min i Cornet 49 min, dla Guingamp Mendy minuta 88.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @awakenmaster! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 60 posts. Your next target is to reach 70 posts.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!