Info Football #12 Puchar Azji, transfery

in polish •  4 months ago 

kat.png

Reprezentacja Kataru w piłce nożnej napisała swoją historię i po raz pierwszy w historii zdobyła Puchar Azji. W finale turnieju rozgrywanego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pokonali Japonię 3:1. Katarczycy wygrali wszystkie mecze i w całym turnieju stracili tylko jedną bramkę. Reprezentacja prowadzona przez hiszpańskiego selekcjonera Felixa Sancheza nigdy wcześniej nie dotarła nawet do półfinału.

gen.jpg

  • Stefano Sturaro 25 letni środkowy pomocnik Juventusu po raz kolejny został wypożyczony tym razem do FC Genoi z, której wychodził na szerokie wody futbolu, jest jej wychowankiem i był do niej kilku krotnie wypożyczany. Włoch od transferu do Juventusu zaliczył spory zjazd i również zaliczył epizod w klubie z ligi portugalskiej Sportingu Lizbona w, którym też się nie popisał, ponieważ nie zagrał ani minuty.

bay.jpg

  • 19 letni Chris Richards były już zawodnik FC Dallas dołączył do Bayernu Monachium. Utalentowany środkowy obrońca przeszedł do zespołu z Bawarii za 1,10 mln euro. A więc widać, że Bayern niedługo szykuje się do zmiany pokoleniowej, wystarczy spojrzeć na wiek zawodników i wszystko jasne.

poznan.jpg

  • 21 letni napastnik drużyny CSKA Moskwa Timur Zhamaletdinov został wypożyczony do drużyny Lecha Poznań na okres 6 miesięcy. Fani rosyjskiej drużyny są oburzeni, że działacze tego klubu pozbywają się na pół roku rosyjskiego talentu. A więc gdy ruszą rozgrywki w naszej lidze, żeby przekonać się o jego talencie musimy poczekać i zobaczyć czy Timur przebije się przez skład Kolejorza i wywalczy miejsce w pierwszym składzie.
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

✅ Enjoy the vote! For more amazing content, please follow @themadcurator!