Jak zacząć zarabiać na Steemit💰

in #polish4 years ago (edited)

Witajcie🙂 Odświeżyłem nieco mój stary artykuł z racji ogromnej ilości nowych użytkowników. Mimo bessy na rynku kryptowalut, popularność platformy Steemit cały czas szybko rośnie. Wiele osób liczy na prosty i szybki sposób zarobku. Musimy jednak pamiętać, że liczba użytkowników z dużą mocą głosu nie rośnie tak szybko, a to oznacza jedno - Być zauważonym na Steemit będzie coraz trudniej🙄

a.jpg

Sam oceniam mój początek na Steemit jako zły z powodu braku wiedzy. Jako nowy użytkownik nie wiedziałem jak zostać zauważonym. Próbowałem rożnych sposobów. Pisałem w języku polskim jak i w angielskim. Próbowałem dodawać wiele postów dziennie. Nie zawsze używałem dobrego tagu. Jak widać wiedzę ta zdobywa się z czasem i nie każdy od pierwszego postu pisze dobre artykuły. Widzę u nowych użytkowników podobny brak wiedzy i próby różnych sposobów wybicia się. Dam Wam parę rad jak budować swoją markę i co za tym idzie zarabiać na Steemit💰

b.jpg

✅1. Twórz treści swojej własnej produkcji. To podstawa. Czy to recenzje, czy relacje z podróży, to zawsze staraj się swoimi słowami tworzyć treści, których nie znajdziemy nigdzie w internecie. Bądź unikalny. Jedyny w swoim rodzaju! Używaj swoich własnych zdjęć lub takich dostępnych dla każdego jak np. na tej stronie: https://www.pexels.com

✅2. Liczy się jakość, a nie ilość postów. Staram się dodawać jeden post dziennie i uważam to za optymalną ilość. Pamiętajcie, że każdy może oddać tylko 10 pełnych głosów dziennie, by jego moc każdego dnia zdążyła się odnowić. Dlatego bez sensu zaśmiecać swoim obserwującym ich tablicę setkami postów. W ten sposób raczej stracicie obserwujących🙄 Używając tagu #pl-artykuly Wasz artykuł musi zawierać minimum 200 słów!

✅3. Pisz o tym co lubisz, na czym się znasz i co jest Twoją pasją. Pisanie na siłę, dla zarobku mija się z celem. By zainteresować ludzi musisz pokazać, że jesteś w czymś dobry lub, że masz swoje pasje. To jest najciekawsze w człowieku, że nie ma takiego drugiego! Ludzi, którzy są niepowtarzalni, aż chce się obserwować!

Podsumowując, zarobki na Steemit przyjdą same, jeśli będziecie tworzyć fajne treści. Steemit to inwestycja w swoje pasje. Podzielcie się nimi ze światem!

Pozdrawiam😎

All rights reserved by @astromaniak 2018
Follow, Upvote & Resteem Please🙂Thanks🙂

Sort:  

Polecam też wyszukiwać obrazy na portalu Flickr, posiada gigantyczną bazę zdjęć
https://www.flickr.com/search/?text=&license=4%2C5%2C6%2C9%2C10

Nie jest łatwo się wybić tak na starcie, zwłaszcza jak nie ma się talentu do pisania. Myśle ze cierpliwość tu jest ważna i z czasem będziemy mieli i obserwujących. Nie ma co zniechęcać się na początku mała ilością głosów i komentarzy pod postem. Jeśli zdecydowalibyśmy się założyć nasza stronę www czy blog gdzie indziej to nawet mogłoby być jeszcze trudniej z dotarciem do zainteresowanych czytelników.

Useful! I subscribed, I hope for reciprocity. Offer for everyone! Checking subscriptions every other day

Ciekawy artykuł. Sam jestem nowy i wcale nie jest łatwo wybić się. Uważam że masz rację i zrezygnuje z ilości a przejdę na jakość. Zapraszam chętnych do obserwowania, wraz z Tyną piszemy o róznych alkocholach a od nowego tygodnia wchodzę z serią tematów związanych z yerba mate. Pozdrawiam :)

O mate chętnie poczytam :) Akurat w Ameryce środkowej jestem i niestety tutaj nie piją wcale yerby, tylko kawa.. Z chęcią poczytam o herbacie.

"Wasz artykuł musi zawierać minimum 200 słów!" jak wypracowanie z polskiego :D

I just upvoted You! (Reply "STOP" to stop automatic upvotes). Do społeczności: Jeżeli uważasz że głos został przyznany niesłusznie, przedstaw krótkie uzasadnienie w odpowiedzi do tego komentarza.

No i ważny punkt, kibicuj Koreańczykom, żeby znowu spompowali SBD :)

Na telegramie są sygnały na SBD mid-term. 35-37-39-42k sat, więc zapewne jak BTC się uspokoi to ruszy jeszcze do góry:)

Dzisiaj jakby drgnęło ;)

To ogólnie cały rynek odbił :)

bardzo ciekawy artykuł sama racja o tym jak należy postępować na steemit

Zapodałem u siebie niech leci dalej !!!
Pozdro i zarazem dobry post !!!

Witam, ciekawy i przydatny artykuł dla początkujących (np. takich jak ja)

Zgadzam się w zupełności. Jestem na Steemit dwa miesiące i próbowałem na początku pisać także posty PL/ENG, ale zaniechałem tego, a powód prosty, nie znam angielskiego, a translator to straszna kicha. Pisałem posty jeden dziennie, ale brakowało mi upvotów dla odwiedzających mnie, więc teraz mam post raz na dwa dni i łatwiej mi upvotować Steemian. Mam jeszcze słaby post, ale wszystko na spokojnie i powoli. Dzięki za stronkę ze zdjęciami na pewno się przyda. Pozdrawiam.

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.06
JST 0.038
BTC 35153.25
ETH 2437.86
USDT 1.00
SBD 3.93