Konkurs pl-religia dla dziecka z Afryki. Weź udział, a dodasz 10 zł!!!

in polish •  4 months agoGdy @barbarossastudio na Boże Narodzenia przed rokiem wpadł na fantastyczny pomysł, aby za nasze kryptowaluty zafundować szkołę dziewczynce z Afryki, zebraliśmy fundusze na cały rok. Steem sięgał chyba 15 dolarów, nastroje były wspaniałe. Chcieliśmy zrobić coś dobrego. I udało się.


Teraz, kiedy Steem spadł w smutne okolice 1 PLN, polska społeczność nie daje za wygraną. Niezmordowany @barbarossastudio zbiera fundusze cały czas, zaczął się dokładać magazyn I Love Crypto. Niedawno wspaniale poszły dwie aukcje: z tego co widzę głównie dzięki @veggie-sloth, @nieidealna.mama i @pkocjan. Zebraliśmy prawie 200 zł. Jak mi właśnie napisał @barbarosastudio, w sumie mamy zebrane około połowy potrzebnej kwoty. 


To jednak trochę mało, bo nowy rok płatności zaczyna się już w lutym… Postanowiłem więc zorganizować świąteczny konkurs tagu pl-religia, połączony z dofinansowaniem naszej podopiecznej z Afryki.


Zasady są takie:

  1. Konkurs ma ogólną tematykę świąteczną: Boże Narodzenie, Nowy Rok, zimowe Przesilenie. Wybierzcie, co Wam bliskie. Może być artykuł o wielkich wydarzeniach Starego Roku, może to być wspomnienie rodzinnej Wigilii. Opowieści, refleksje, krótkie reportaże.
  2. Każdy polski Steemianin może napisać tylko jeden tekst, musi dodać nasz normalny tag konkursowy: labirynt-swiata
  3. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę co najmniej 10 STEEM. 
  4. Termin publikacji: 2 tygodnie. Do północy 7 go stycznia 2019.
  5. W sprawach nie uregulowanych w powyższych punktach obowiązuje regulamin konkursu W labiryncie świata.
  6. A teraz to, co najważniejsze: Za każdy porządnie napisany tekst zgłoszony do konkursu na konto “Adopcji Serca” wpłynie 10 PLN. Nie trzeba stworzyć arcydzieła ani wygrywać konkursu, wystarczy wziąć udział! Piszesz - pomagasz.


Finansowanie:

  1. Jeśli ktoś z Was jest w stanie, niech jako sponsor dołoży STEEMU do nagrody dla autorów. Im większa nagroda, tym więcej będzie autorów i tym więcej wpłacimy na konto adopcyjne
  2. A jeśli ktoś ma naprawdę dużo dobrej woli i trochę funduszy - niech jako SUPERSPONSOR dołoży 10 czy 20 złotych na pokrycie wpłat na konto adopcyjne. 
  3. Jeśli wpłaty sponsorów nie osiągną 10 STEEM, albo ilość 10-złotowych wpłat SUPERSPONSORÓW będzie niższa niż ilość napisanych artykułów - w obu przypadkach różnicę dołoży @asssayer. EDIT 24 grudnia: według komentarza @barbarossastudio do spłacenia 2 roku potrzeba już tylko 23o zł, a zatem wystarczy, że powstaną 23 teksty. Do takiej też kwoty @assayer gwarantuje wpłaty pokonkursowe na zasadzie: 10 zł wpłaty za każdy tekst.


Wygląda to tak: jeśli będzie 10 tekstów, na konto adopcyjne wpłynie 100 zł. Natomiast jeśli napiszecie - UWAGA! - 35 tekstów konkursowych, będziemy mieli spłacony drugi rok szkoły dla naszej podopiecznej w 100%. To jest możliwe! Niech już nasz @barbarossastudio się nie stresuje...

EDIT 24 grudnia: według komentarza @barbarossastudio do spłacenia 2 roku potrzeba już tylko 23o zł, a zatem wystarczy, że powstaną 23 teksty. 

Wpłaty deklarujcie proszę tutaj w komentarzach. STEEM wyślijcie do mnie, a złotówki na:

Adres: ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
Konto bankowe: PKO BP I o/Wrocław 05 1020 5226 0000 6402 0025 8103
Tytułem: Adopcja Serca - M.T. Asifiwe


Przy okazji: wszystkim polskim Steemianom, wierzącym i niewierzącym, życzę ciepłych, spokojnych, dobrych Świąt i udanego Nowego Roku!!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
·

Dzięki :)
JUż cię dodaję :)

W ostatniej chwili się dopisuję. :) Szkic o świętach Bożego Narodzenia.

Dorzucam 3.5 Steem 😉

·

Dziękuję bardzo :))

Podbiłem całą armią Diosbota + Innuendo, a jutro Noisy jak nie dostaniesz głosu.

No, ogólnie wczoraj gadaliśmy z barbarossą o adopcji - fajna rzecz i warto wspierać tę inicjatywę. Może z 10zł dam mu do ręki, chociaż sporo drobniaków ma z wczoraj xD

·

Dzięki wielkie :) Na konto czy do ręki - każda 10ka się przyda. Jestem przygotowany na sfinansowanie nawet 35 prac, ale każdy SUPERSPONSOR trochę ze mnie zdejmie ;)

Dorzucam 5 STEEM do konkursu, a że od zadanego tematu wolę się trzymać z daleka, poszłam na łatwiznę i wykupiłam cegiełkę ;) Życzę powodzenia w zbieraniu funduszy!

·

dziękuję Ci serdecznie :))

Ślepym albo nigdzie nie jest podane gdzie te złotówki wpłacać

Posted using Partiko Android

·

Też prawda :)

Uzupełniłem.

·
·

Super :)

Posted using Partiko Android

Twój post został podbity głosem @sp-group. Kurator @julietlucy.

·

SPONSORZY:

baro89 - 3.5
wadera - 5
lesiopm-10
givikuk-5

Nie wiem dlaczego, ale mój post nie jest widoczny na steemit na tagu labirynt-swiata. Post został napisany, jest na moim profilu. Z resztą sam go komentowałeś i pisałeś o tym tutaj w komentarzu.
Pozdrawiam :)

Też swoją małą cegiełkę do puli przelałem, powodzenia. A jak pomyślę to może też coś napiszę :)

·

dzięki :)