SEC vs ICO i upadek kopalni krypto?

in #polish2 years ago

Trzy szybkie newsy.

Kryptowaluta TRON - nowa analiza na kanale


Kryptowaluta Tron - Potencjalny lider i konkurencja dla Ethereum i Bitcoin?

ICO vs SEC


Ciekawy obrót w sprawie #ICO vs #SEC o którym wspominałem niedawno na swoim vlogu, i która jest według mnie głównym powodem ostatnich, mocnych spadków. Blockvest wygrało sprawę sądową co oznacza pretekst innych ICO do odwoływania się od swoich oskarżeń.
https://tokeneo.blog/sec-przegrywa-w-sadzie-ico-tym-razem-gora/?fbclid=IwAR1P5bXPqiDNRCpaT2TW3fRjhJRlRr6y0rzjRqKAAVoAN6UqoGjn3Pm6iIg

Dalszy ciąg problemów kopalni kryptowalut?

Ostra wyprzedaż koparek kryptowalut. Może będzie ktoś zainteresowany ;)

https://comparic.pl/2-producent-koparek-na-swiecie-wyprzedaje-asortyment-powodem-spadki-bitcoina-btc/?fbclid=IwAR0o5bzFpi7zyZ8jLZP2n2UUavlQ4-tAjQAslh2R0SciTgAv74q57zMzvPQ

Dużo się ostatnio mówi o branży, która z powodu spadków krypto mocno traci. Zastanowić się tylko można czy faktycznie jest to katastrofa biznesów, które jeszcze w 2017 roku miały być przyszłością i żyłą złota dla inwestorów czy może zwykłe "oczyszczenie" rynku.

Wszak, jeszcze niecałe dwa lata temu gdy wycena głównych tokenów była kilka razy mniejsza niż teraz, kopanie było całkiem dochodowe. To czemu teraz miałoby być inaczej gdy Bitcoin jest więcej warto.

Jak dla mnie jest to zwykły objaw niedoszacowania i nieprzekalkulowania założycieli tego typu biznesów. Wydali ogromne sumy pieniędzy na sprzęt gdy bańska rosła w siłę, a teraz jest problem. Nie chcę mówić " a nie mówiłem" jednak już w lutym w moich luźnych przemyśleniach na Youtube i Instagramie wspominałem, iż jest to mocno ryzykowny biznes. Gdy ktoś chciał posłuchać moich "weekendowych" wywodów to tu jest link:

Wszystko o kryptowalutach


http://blog.askomputer.pl/wszystko-o-kryptowalutach/

Zapisz się na newsletter i odbierz prezenty, które pomogą Ci zarabiać na kryptowalutach:


https://askomputer.us18.list-manage.com/subscribe?u=9e9290a707057939aaef84e2a&id=1f5a51496e

Coin Marketplace

STEEM 0.99
TRX 0.13
JST 0.144
BTC 55414.31
ETH 2145.37
BNB 501.72
SBD 7.68